Новини
10290
9 червня 18:30

Вісім українських вишів потрапили до рейтингу найкращих університетів світу

Вперше до почесного списку увійшов Львівський національний університет ім. Івана Франка.

Вісім українських закладів вищої освіти потрапили до рейтингу найкращих університетів світу QS World University Rankings 2022. Про це йдеться у вісімнадцятому випуску глобального рейтингу університетів QS World University Rankings.

Так, шість українських вишів залишились на своїх попередніх позиціях у рейтингу:

  • Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (601-650 місце);

  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (651-700 місце);

  • Сумський державний університет (701-750 місце);

  • Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» (701-750 місце);

  • Національний університет «Львівська політехніка» (801-1000 місце);

  • Національний університет Києво-Могилянська академія (1001-1200).

Своєю позицією поступився лише університет ім. В.Н. Каразіна – він впав на декілька сходинок, хоча раніше займав місце у 500-ці.

Вперше до почесного списку увійшов Львівський національний університет ім. Івана Франка – 1001-1200 місце.

Провідні позиції у рейтингу зайняли Массачусетський технологічний інститут США (1 місце), Оксфордський університет у Великій Британії (2 місце), американський університет Стенфорду та Кембридж у Великій Британії (вони розділили 3 місце).

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Президентський університет: яким він буде та хто зможе вступити до нового ЗВО

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: