Чернігівщина

«Вона розповідає про все, але не про теми уроків»: учні сільської школи влаштували бойкот учительці

У школі села Мощенка Городнянського району Чернігівської області всі класи у повному складі не ходять на всі уроки учительки математики з понад 50-річним педстажем Людмили Козубцової.

«Ну не веде вона уроки так, як треба. Вона розповідає про все, але не про уроки», «Вона зовсім не ті теми розповідає, які треба на уроці розповідати», «Грубо ставиться до нас», «Говорить: скажи своїй матері, щоб таких дебілів більше не народжувала», «Вона розповідає те, що мої батько і мати ніде не працюють», – пояснили свою позицію школярі-протестувальники місцевому телеканалу «Cheline».

Як ідеться в сюжеті, конфлікт має такий розвиток: директор школи звільнив учительку, але та завдяки добрій роботі адвоката змогла примусово поновитися на посаді через суд. Проте учні з цим не погодились – тепер Козубцова «проводить уроки» у порожньому класі.

Начальник Городнянського райвідділу освіти Чернігівської області Григорій Смоляр про ситуацію знає:

Поки що не вбачаємо шляхів вирішення. Спілкувалися з усіма учасниками конфлікту, але конфліктна ситуація дуже важка, – спостерігає чиновник-освітянин.

Так і ходить учителька вельми поважного віку на уроки до порожнього класу – а учні відсиджуються деінде. Яким чином і коли буде вирішена проблема такого аномального навчання, залишається загадкою, – пише cheline.com.ua.

Читайте також: У Маріуполі хочуть закрити єдиний на Донеччині заклад для дітей з порушенням зору

Джерело: сheline TV, cheline.com.ua

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
1
2
дн.
1
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!