В університетах будуть створювати підприємницькі клуби

Відтепер студенти нашої країни зможуть отримати необхідні бізнес-навички.

Ще з ранніх років ми часто задумувались над тим, що коли станемо дорослими, то обов’язково будемо багатими. У когось мрії стають реальністю, а у інших – ні. Чи кожний з нас може стати підприємцем і якщо так, то що для цього потрібно? Незалежно від нашої спеціальності, ми можемо створювати власні проекти та успішно запускати стартапи. Цього року тисячі студентів матимуть змогу отримати підприємницькі навички в університетах, незалежно від того, на якій спеціальності вони навчаються. Завдяки спільній співпраці МОН та ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP) у вишах нашої країни планують створити підприємницькі клуби.

Передбачається, що такі клуби розвиватимуть підприємницьку культуру та мислення у студентів, поширюватимуть стартап-рух серед молоді та допоможуть сформувати як тренд започаткування стартапів в університетах.

Чого навчатимуться студентів?

У клубах будуть організовуватися зустрічі з успішними підприємцями, будуть обговорювати нові ідеї та проекти, а також перегляд корисних відеолекцій тощо. Найголовніша цінність цього клубу в тому, що студенти знатимуть куди і до кого звернутися, якщо у них виникне хороша ідея та бажання її розвивати у стартап. Якщо ви бажаєте створити такий клуб, то вам потрібно заповнити заявку за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5j-0qUWxdzoH88qIKD3BnacyUvsg8hhoz9BUIebKb3dWmRQ/viewform

В університеті має бути приміщення, де студенти зможуть збиратися і проводити освітні заходи.

Хто буде організовувати роботу клубу?

Забезпечувати роботу клубу будуть локальні команди кожного університету, факультету або ж студенти-волонтери та координатори з числа співробітників вишу. Саме їм потрібно буде організовувати зустрічі зі спікерами, складати їхній графік і забезпечувати загальну активність в клубі. Університети можуть залучати студентів до клубу різноманітними способами, які є традиційними для закладів вищої освіти. До прикладу, зараховувати студентам організацію заходів клубу чи роботу над стартапом як виробничу практику. А щодо МОН і YEP, то вони будуть надавати методологічну та організаційну підтримку клубам, проводити тренінги для локальних команд та їхніх координаторів, а також заохочуватимуть найактивніші клуби.

Нагадуємо, що раніше Всеосвіта писала про те, що Міністерка освіти і науки Лілія Гриневич відповідає на питання, які найбільше хвилюють батьків. 

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua/ua

До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
6
міс.
1
5
дн.
1
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!