Новини
2064
11 грудня 2019 о 17:13

Уроки правильної постави: новація у львівських школах

Заняття запровадили для учнів початкової школи з метою профілактики захворювань хребта та стопи.

У 30-ти початкових школах Львова запровадили спеціальні уроки правильної постави. Про це повідомили на офіційній сторінці управління освіти Львівської міськради у Фейсбуці.

Правильна постава – запорука здоров’я. І це не просто слова. Процес формування постави починається в дитинстві й триває до 25 років. Але дуже важливий етап – ранній шкільний вік, коли відбувається активний ріст хребта.

Саме тому для учнів початкової школи з метою профілактики захворювань хребта та стопи запроваджено уроки здорової постави у 30 школах міста, – розповіли в управлінні.

У межах програми для вчителів провели теоретичні та практичні навчання, а також придбали інвентар.

Наступного року до програми долучать ще 30 закладів Львова.

Можливо, й іншим містам України також варто взяти на озброєння таку дисципліну?


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Як за допомогою простих вправ зняти напругу у дітей та дорослих

Вебінар від “Всеосвіти” Практикум «Розвиваючі вправи для школярів» допоможе вам дізнатися про освітню кінезіологію, спрямовану на вивчення зв'язків розум-тіло та оптимізацію діяльності мозку через фізичні рухи. Спікерка Анна Чернюк розповість про те, які вправи для мозку сприяють розвитку координації рухів і психофізичних функцій.

Долучитися до вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/praktikum-rozvivauci-vpravi-dla-skolariv-32.html

Джерело: НУШ

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.