Новини
6106
28 серпня 2019 о 15:00

Учителька-переселенка з Донбасу склала ЗНО з біології та хімії на 200 балів

Ганна Федосєєва, вчителька-репетиторка мукачівського навчального центру Genius X та власного репетиторського онлайн-курсу ProZNO.pro, колишня мешканка Макіївки склала два іспити ЗНО на 200 балів.

Ганна Олександрівна Федосєєва – володарка двох вищих освіт, кандидатка хімічних наук, авторка низки педагогічних матеріалів та вчителька предметів (біологія, хімія, право, інформатика) довела учням, що отримати найвищий бал ЗНО – реально.

У моєму житті була безліч іспитів: складних і не дуже, відповідальних і прохідних, а от ЗНО складати не довелось, і всі мої розповіді учням були не про власний досвід, – написала макіївсько-мукачівська вчителька на своїй ФБ-сторінці. – Цього року я вирішила це виправити і скласти ЗНО особисто. Побачити всі моменти організації і проведення іспиту і довести на власному прикладі, що в складанні ЗНО на 200 немає нічого надскладного і недосяжного. Адже у багатьох учнів і їх батьків в голові сидить міф про те, що скласти ЗНО на 195+ не зможе шкільний вчитель, репетитор або навіть міністр освіти.

За досягнений результат оцінювання вчителька дістала таку ж нагороду, яку в Закарпатті отримують учні, що склали ЗНО на 200 балів. 

Ми вирішили відзначити експеримент пані Ганни і нагородити її разом із випускниками закарпатських шкіл, яких традиційно нагороджуємо в Закарпатській ОДА за найвищий бал зі ЗНО, швейцарськими годинниками та ручками «Паркер», – розповіла Укрінформу Ганна Сопкова, директорка Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА.

Також учителька отримала спеціальну почесну нагороду для педагогів «Мудра сова».


Також радимо прочитати, як досягти найвищих показників з креативності?

Автор: Кочевих Олег Олександрович

Фото зі fb-сторінки пані Ганни

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.