Шкільні конкурси від "Всеосвіти": грайте та перемагайте

Пізнавальні освітні конкурси для дітей будь-якого віку та навіть дорослих!

Як під час карантину не забути всю шкільну програму, а батькам – заохотити дітлахів продовжувати навчатись і отримати від цього справжнє задоволення? “Всеосвіта” знає рецепт веселих усмішок дитини.

Пропонуємо вашим юним інтелектуалам взяти участь в різноманітних конкурсах, а саме:

Основи кібербезпеки
для учнів 1-11 класів

На дітей у Всесвітній мережі чекає безліч небезпек, особливо тоді, коли вони не знають, як правильно захистити особисті дані, як розпізнати зловмисників, як відрізнити фейк від справжньої інформації тощо. Конкурс “Основи кібербезпеки” спрямований саме на те, щоб учні могли перевірити свої знання з цієї теми. 

Всі учасники отримають в подарунок яскраві нагороди та пам’ятку про правила поводження в інтернеті. 

Взяти участь: https://vseosvita.ua/konkurs

Українське народознавство
для учнів 1-11 класів

Як добре ваші учні знаються на українському побуті, культурі та звичаях? Участь в конкурсі “Українське народознавство” дозволить зрозуміти, що саме діти знають про рідну країну. Такий конкурс буде корисний, як мотиваційний компонент для вивчення народознавства в освітніх закладах і спонукатиме до усвідомлення здобутих знань у майбутньому. 

Учасники конкурсу стануть щасливими володарями стильних нагород та карткової гри “Сміхолики”, в яку можна бавитись вдома, в парку чи в школі. 

Взяти участь: https://vseosvita.ua/olympiad/s19

Фінансова грамотність
для учнів 1-11 класів і дорослих

Чи вміють ваші учні економити? Чи знають вони, що таке депозит та оплата частинами? Поглибте знання з теми фінансів за допомогою конкурсу “Фінансова грамотність”. Цікаві завдання змусять дітлахів поміркувати й пригадати все, що вони знають про фінанси. 
Конкурс розроблений не лише для учнів, але й дорослих! Спробуєте? 

Дизайнерські нагороди та персональний фінансовий план отримають всі учасники конкурсу!

Взяти участь: https://vseosvita.ua/olympiad/s7

Я пізнаю світ
для учнів 1-11 класів

Мріяли про подорожі світом? “Всеосвіта” пропонує здійснити віртуальну мандрівку у конкурс “Я пізнаю світ”, який допоможе учням дізнатись більше про те, що оточує їх навколо. Мета конкурсу: розширити кругозір дітей та сформувати безпечну і природоохорону поведінку в довкіллі. 

Гарантовані подарунки: нагороди та паперовий 3D-глобус. Захоплива розробка, яка підкорить дитячі серця. 

Взяти участь: https://vseosvita.ua/olympiad/s11

Садок вишневий коло хати
для учнів 5-11 класів

А чи знають ваші учні все про життя й творчість величного Кобзаря? Саме час це перевірити! Наш конкурс створювався спеціально до 205-річчя від Дня народження Тараса Шевченка, але завдання актуальні досі. 

Всі учасники конкурсу гарантовано отримають тематичні нагородні документи та творчі саморобки від нашого проєкту!

Взяти участь: https://vseosvita.ua/olympiad/s8

Екологічна грамотність
для учнів 1-11 класів

Дітей потрібно змалку навчати дбайливо ставитись до природи й цінувати красу навколо себе. Згідно з концепцією Нової української школи, екологічна грамотність та свідоме піклування про навколишнє середовище – одна з ключових освітніх компетентностей. Тож конкурс “Екологічна грамотність” допоможе сформувати в дітях екологічну культуру. 

Всі учасники отримають яскраві нагородні документи! 

Взяти участь: https://vseosvita.ua/olympiad/s5

Безпечна дорога до школи
для учнів 1-4 класів

Чи можна переходити дорогу, коли на світлофорі червоне світло? Як правильно обійти транспорт? Що повинен пам’ятати кожен свідомий пішохід? Знаєте відповіді на ці запитання чи сумніваєтесь? Тоді конкурс “Безпечна дорога до школи” створений саме для вас. 

Учасники отримають в подарунок паперову саморобку “Автомобіль Всеосвіта”, корисну пам’ятку щодо найнеобхідніших дорожніх знаків, а також унікальну схематичну карту “Безпечна дорога до школи”. 

Взяти участь: https://vseosvita.ua/olympiad/s4

Безпека на дорозі 
для учнів 1-11 класів

Проєкт “Всеосвіта” пропонує взяти участь в неймовірно цікавому та корисному конкурсі. Креативні питання, спеціально підібрані за тематикою різноманітних дорожньо-транспортних пригод, допоможуть визначити рівень своїх знань та познайомлять з новою, необхідною інформацією. 

Кожний учасник конкурсу отримає яскравий дизайнерський подарунок “Додекаедр”. Взяти участь: https://vseosvita.ua/olympiad/s2

Зверніть увагу! Розіграші подарунків уже не проводяться! 

Ми сподіваємось, що час на карантині ви проведете з користю для себе, а ми й надалі радуватимемо вас конкурсами та іншими цікавинками. 

#конкурси 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
2
міс.
0
1
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!