Кожний учасник зможе не лише перевірити власні знання з Правил дорожнього руху, але й дізнатись іншу важливу інформацію завдяки Роботі над помилками, яка автоматично проводиться після внесення всіх відповідей. Конкурс складається з блоків тематичних питань, які охоплюють вміння орієнтуватися на вулиці за допомогою дорожніх знаків, а також систему правил поведінки під час дорожньо-транспортних ситуацій.
Участь в конкурсі допоможе вчителям створити оригінальну програму виховної години та провести корисний для ознайомлення позакласний захід. Батьки зможуть впевнитись, чи достатньо їхня дитина знає Правила дорожнього руху і наскільки швидко знаходить відповіді на питання, від яких залежить безпека у реальному житті.
Шановні колеги! Проєкт «Всеосвіта» пропонуємо Вам взяти участь у новому цікавому конкурсі – «Безпека на дорозі», який допоможе якісно та швидко перевірити знання учнів. Завдяки зрозумілій інструкції Ви без проблем зможете зареєструватися та увійти в «Кабінет конкурсу», а також додати учнів для проходження конкурсу. За бажанням, Ви можете обрати учнів зі списку, або ж відмітити усіх відразу та здійснити миттєвий платіж. Ви обираєте зручний для вас спосіб оплати: «Квитанцією» або «Системою LiqPay» миттєво. Зверніть увагу, що пройти конкурс «Безпека на дорозі» можна двома способами: онлайн (за комп’ютером) або ж офлайн (в класі письмово). Після внесення відповідей усі нагородні документи будуть доступні одразу, в «Кабінеті конкурса».
Команда «Всеосвіти» активно працює над удосконаленням проєкту: ми завжди враховуємо усі ваші ідеї та побажання. Саме для Вас ми створили інноваційний інтерфейс, який не має аналогів в Україні.
Бажаємо успіху!
Коли вони виникли і чи одразу були такими , як зараз? Багато тисяч років користувалися мисливці звіриними стежками. Тварини без складних приладів і точних розрахунків уміють обирати найбезпечніший напрямок. Вони обминають велике каміння, грузьке болото, глибоке провалля. Ходили мисливці по звіриних стежках, не знаючи турбот, та згодом стежок тих стало не вистачати. І довго ще люди користувалися первісними шляховими знаками: “не йди сюди” – гілочка покладена поперек стежки; “прямуй так, попереду оселя” – наконечник стріли чи списа, а біля нього малюнок юрти чи намету; “повертай назад, там тигр – людожер” – зламана гілочка, тонка вершина якої повернута до грубішого кінця, а біля неї зображення страшного хижака.
Давайте з’ясуємо деякі з цікавих фактів. Наприклад, перші водійські права були видані візнику Івану Іванову у 1784 році. А перший у світі автопробіг здійснили восени 1888 року на автомашині.
Дотримуватись Правил дорожнього руху вкрай важливо, адже вони охороняють і підтримують порядок на дорогах, забезпечують загальну безпеку дорожнього руху і, відповідно, людського життя. Відповідальне ставлення до вимог Правил зменшить ризики потрапляння у дорожньо-транспорті пригоди, а тому кожному учневі корисно та необхідно знати, як правильно і безпечно поводитись на дорозі.
Проєкт «Всеосвіта» пропонує Вам взяти участь в неймовірно цікавому та корисному конкурсі «Безпека на дорозі» для учнів 1-11 класів. Креативні питання, спеціально підібрані за тематикою різноманітних дорожньо-транспортних пригод, допоможуть Вам визначити рівень своїх знань та познайомлять з новою, необхідною інформацією. Наш конкурс завжди актуальний, адже правильна поведінка на дорозі та вміння орієнтуватися в дорожніх знаках допоможе зробити наше життя безпечнішим.
Після внесення результатів у «Кабінеті конкурсу», або проходження онлайн, одразу будуть доступні яскраві офіційні нагородні документи для учнів, вчителів та батьків. Також нагороди будуть надіслані директорам навчальних закладів на їхній поштовий адрес.
Дипломи 1, 2, 3 ступенів отримають учні, які зайняли призові місця:
Учні, які вказали 7 правильних відповідей та менше, отримають Сертифікати про участь. Незалежно від результату, всі учасники отримають корисний яскравий дизайнерський подарунок «Додекаедр» з логотипом компанії «Всеосвіта».
Наголошуємо, що участь у конкурсі складає 20 грн за кожного учня.
Не зволікайте! Встигніть взяти участь у шкільному всеукраїнському конкурсі «Безпека на дорозі». Ми впевнені, що після виконання завдань учні отримають приємні емоції та позитивний досвід.
Бажаємо успіху!