Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Отримання завдань: одразу
Внесення відповідей: у будь-який час
Результат: Відразу після внесення відповідей і оплати заявки
Конкурс

Безпека на дорозі
Дистанційний конкурс
для учнів 1 — 11 класів
Мета конкурсу: - підвищити рівень правової свідомості та відповідальності учасників дорожнього руху; Відповідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про схвалення Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року
Організаційний
внесок складає:

20 грн
Нагородні матеріали
учням та вчителям:
Вчителям
 • Безкоштовні свідоцтва про підготовку учасників і призерів
 • Iменні подяки за активну участь педагогам і координаторам
 • Простий алгоритм участі відповіді вносяться прямо на сайті
Учням
 • Нагородні матеріали для всіх учасників конкурсу
 • Гарантовані подарунки педагогам і координаторам
 • Наочне рішення завдань після проходження
Конкурс «Безпека на дорозі» – це корисний і цікавий конкурс у форматі онлайн на тему безпечного та коректного поводження на дорозі для учнів 1-11 класів.

Кожний учасник зможе не лише перевірити власні знання з Правил дорожнього руху, але й дізнатись іншу важливу інформацію завдяки Роботі над помилками, яка автоматично проводиться після внесення всіх відповідей. Конкурс складається з блоків тематичних питань, які охоплюють вміння орієнтуватися на вулиці за допомогою дорожніх знаків, а також систему правил поведінки під час дорожньо-транспортних ситуацій.

Участь в конкурсі допоможе вчителям створити оригінальну програму виховної години та провести корисний для ознайомлення позакласний захід. Батьки зможуть впевнитись, чи достатньо їхня дитина знає Правила дорожнього руху і наскільки швидко знаходить відповіді на питання, від яких залежить безпека у реальному житті.

Брати участь в конкурсі
дуже легко

Шановні колеги! Проєкт «Всеосвіта» пропонуємо Вам взяти участь у новому цікавому конкурсі – «Безпека на дорозі», який допоможе якісно та швидко перевірити знання учнів. Завдяки зрозумілій інструкції Ви без проблем зможете зареєструватися та увійти в «Кабінет конкурсу», а також додати учнів для проходження конкурсу. За бажанням, Ви можете обрати учнів зі списку, або ж відмітити усіх відразу та здійснити миттєвий платіж. Ви обираєте зручний для вас спосіб оплати: «Квитанцією» або «Системою LiqPay» миттєво. Зверніть увагу, що пройти конкурс «Безпека на дорозі» можна двома способами: онлайн (за комп’ютером) або ж офлайн (в класі письмово). Після внесення відповідей усі нагородні документи будуть доступні одразу, в «Кабінеті конкурса».

Команда «Всеосвіти» активно працює над удосконаленням проєкту: ми завжди враховуємо усі ваші ідеї та побажання. Саме для Вас ми створили інноваційний інтерфейс, який не має аналогів в Україні.

Бажаємо успіху!

Візьміть участь в конкурсі

Приклади завдань
Для початкової школи
А чи знаєте ви історію виникнення дорожніх знаків?

Коли вони виникли і чи одразу були такими , як зараз? Багато тисяч років користувалися мисливці звіриними стежками. Тварини без складних приладів і точних розрахунків уміють обирати найбезпечніший напрямок. Вони обминають велике каміння, грузьке болото, глибоке провалля. Ходили мисливці по звіриних стежках, не знаючи турбот, та згодом стежок тих стало не вистачати. І довго ще люди користувалися первісними шляховими знаками: “не йди сюди” – гілочка покладена поперек стежки; “прямуй так, попереду оселя” – наконечник стріли чи списа, а біля нього малюнок юрти чи намету; “повертай назад, там тигр – людожер” – зламана гілочка, тонка вершина якої повернута до грубішого кінця, а біля неї зображення страшного хижака.

Деякі знаки, зовні змінившись, дожили до нашого часу. Спробуйте здогадатись, який знак нагадує гілочка, покладена поперек стежки?
 • А.Стоп
 • Б.Об’їзд
 • В.В’їзд заборонено
 • Г.Обережно! Дикі звірі!
Відповідь: Гілочка, покладена поперек стежки нагадує знак «В’їзд заборонено»
Для старшої школи
Чи добре відома вам історія Правил дорожнього руху?

Давайте з’ясуємо деякі з цікавих фактів. Наприклад, перші водійські права були видані візнику Івану Іванову у 1784 році. А перший у світі автопробіг здійснили восени 1888 року на автомашині.

Хто був цією людиною-винахідником і початківцем?
 • А.Карл Маркс
 • Б.Карл Бенц
 • В.Карл Енгельс
 • Г.Карл Ентоні
Відповідь:
29 січня 1886 року Карлу Бенцу видали перший у світі патент на перший у світі автомобіль. І вже перший у світі автопробіг здійснили восени 1888 року на автомашині Карла Бенца. Це була незвичайна дата, і обрали її не просто так. Як відомо, 8 – знак нескінченності. За задумом, автопробіги мали стати, як і дороги, нескінченним потоком.
Кожний учасник конкурсу

отримає яскравий дизайнерський

подарунок «Додекаедр»
від проєкту «Всеосвіта» за

продемонстрований рівень знань

Дотримуватись Правил дорожнього руху вкрай важливо, адже вони охороняють і підтримують порядок на дорогах, забезпечують загальну безпеку дорожнього руху і, відповідно, людського життя. Відповідальне ставлення до вимог Правил зменшить ризики потрапляння у дорожньо-транспорті пригоди, а тому кожному учневі корисно та необхідно знати, як правильно і безпечно поводитись на дорозі.

Проєкт «Всеосвіта» пропонує Вам взяти участь в неймовірно цікавому та корисному конкурсі «Безпека на дорозі» для учнів 1-11 класів. Креативні питання, спеціально підібрані за тематикою різноманітних дорожньо-транспортних пригод, допоможуть Вам визначити рівень своїх знань та познайомлять з новою, необхідною інформацією. Наш конкурс завжди актуальний, адже правильна поведінка на дорозі та вміння орієнтуватися в дорожніх знаках допоможе зробити наше життя безпечнішим.

Візьміть участь в конкурсі

У форматі онлайн Ви матимете можливість швидко і зручно пройти конкурс та отримати надзвичайну, створену за особливим дизайном нагороду від проєкту «Всеосвіта». Наш конкурс захопить Вас з першої секунди, тож не гайте часу – «Безпека на дорозі» чекають на Вас!
Відповіді на питання про наші конкурси
?Умови проходження конкурсу «Безпека на дорозі»
 • 1. Конкурс можна пройти в режимі онлайн (в комп’ютерному класі, або вдома) та офлайн (вчитель самостійно проводить у класі) .
 • 2. Для проходження конкурсу онлайн надається 40 хвилин.
 • 3. Завдання складаються з 10 запитань.
 • 4. У кожному завданні є вибір як однієї, так і кількох правильних відповідей (наприклад від 2 до 5).
 • 5. Відповідь зарахується лише тоді, коли будуть обрані всі правильні варіанти, наприклад:
 • - якщо учень(ця) з 5 запропонованих правильних варіантів обрав усі 5 – відповідь зарахована;
 • - якщо учень(ця) обрав з 5 запропонованих правильних варіантів лише 2 чи 3 – відповідь не зарахована.
?Коли будуть доступні нагороди?

Після внесення результатів у «Кабінеті конкурсу», або проходження онлайн, одразу будуть доступні яскраві офіційні нагородні документи для учнів, вчителів та батьків. Також нагороди будуть надіслані директорам навчальних закладів на їхній поштовий адрес.

?Як визначається переможець?

Дипломи 1, 2, 3 ступенів отримають учні, які зайняли призові місця:

 • 1 місце – 10 правильних відповідей;
 • 2 місце – 9 правильних відповідей;
 • 3 місце – 8 правильних відповідей.

Учні, які вказали 7 правильних відповідей та менше, отримають Сертифікати про участь. Незалежно від результату, всі учасники отримають корисний яскравий дизайнерський подарунок «Додекаедр» з логотипом компанії «Всеосвіта».

Наголошуємо, що участь у конкурсі складає 20 грн за кожного учня.

Не зволікайте! Встигніть взяти участь у шкільному всеукраїнському конкурсі «Безпека на дорозі». Ми впевнені, що після виконання завдань учні отримають приємні емоції та позитивний досвід.

Бажаємо успіху!