Картка учасника клубу «Всеосвіта»
Дорогі вчителі, спеціально для найактивніших освітян ми розробили ексклюзивну карту учасника клубу «Всеосвіта»! Це карта програми лояльності, яка робить Вас учасником закритого клубу та надає знижку 20% на всі послуги нашого порталу!

Активація карти:

Введіть восьмизначний номер зі зворотньої сторони карти
! Карта діє рівно
1 календарний рік від
моменту її активації
Знижка 20% не діє на акційні пропозиції

Отримати карту «Всеосвіта» можна:

Alt
1
Разом із «Золотою грамотою», як подяка за особливий внесок в розвиток української освіти

«Всеосвіта» активно працює над створення найбільшої в Україні бібліотеки методичних матеріалів. Кожен конспект, план уроку чи творча ідея вчителя мають надзвичайно велике значення як для проекту, так і для глобального обміну досвідом між вчителями України загалом. Кожен педагог, який сприяє цій важливій цілі та не боїться поділитися власними багаторічними напрацюваннями, на знак великої вдячності отримує від проекту особливі відзнаки у вигляді ексклюзивних свідоцтв, подяк та грамот. Вони передбачені для 1, 5, 10, 15, 25 та 50 публікацій на сайті, а за особливий внесок в розвиток освіти України – 100 публікацій – вчителі отримують унікальну Золоту Грамоту, яку спеціально для них розробили дизайнери проекту «Всеосвіта». Така грамота надсилається Укрпоштою на особисту поштову адресу вчителя коштом проекту. А відтепер, разом із Золотою Грамотою, освітяни отримуватимуть картку програми лояльності від проекту, яка автоматично робить їх учасником закритого клубу «Всеосвіта»;

2
За активну участь у форумах, конференціях, та інших заходах на зразок EdCamp, в яких «Всеосвіта» виступає партнером або організатором

Основними цінностями нашого освітнього проекту є сприяння об’єднанню вчителів України в єдину спільноту, в якій, завдяки постійній співпраці, відкриються нові можливості професійного саморозвитку. Саме тому ми налагоджуємо партнерство з усіма організаціями, які працюють на благо освіти, щоб спільними зусиллями досягати єдиної мети.

3
Якщо Ви є активним учасником проекту «Всеосвіта» та долучаєтесь до створення її конкурсів, олімпіад та вебінарів

Наш проект надає широкий спектр освітніх послуг, які охоплюють можливості регулярного розвитку в професійній сфері за допомогою прослуховування онлайн-лекцій авторитетних психологів, педагогів та ведучих тренінгів, а також залучення школярів до цікавих конкурсів та олімпіад і отримання яскравих ексклюзивних нагород від проекту «Всеосвіта». За активну участь у житті проекту кожен вчитель відтепер може отримати картку програми лояльності зі знижкою на всі освітні послуги порталу!

Інформація про інші способи отримання карти доповнюється, слідкуйте за нашими новинами на сторінці у Facebook
Ми неймовірно вдячні за Ваш
інтерес до нашого проекту

За кожну публікацію, олімпіаду та конкурс, до яких Ви залучаєте своїх учнів, а також за всю ту увагу, яку Ви приділяєте розвитку освіти на теренах нашої країни!

Ми готуємо для Вас ще багато цікавих сюрпризів, тож слідкуйте за нашими новинами та лишайтеся з нами!

Над розробкою даного розділу працювали:

Леонід Олесевич Веб-дизайнер
Володимир Ігорович HTML-верстальник
Олексій Григорович Програміст
Ярослав Олександрович Технічний дизайнер
Дарина Олександрівна Копірайтер
Олеся Анатоліївна Головний редактор