Новини
10305
5 квітня 16:34

Понад 1 млрд грн на закупівлю ноутбуків освітянам для організації дистанційного навчання

Кошти з нової субвенції, спрямують на облаштування комп’ютерним обладнанням робочого місця вчителя.

У бюджеті 2021 року понад 1 мільярд гривень виділили на заходи, що спрямовані на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти. Про це повідомив начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки України Юрій Кононенко під час панельної дискусії «Рік в онлайні: як впоралася система шкільної освіти з викликами пандемії? Досвід України та Естонії».

Ці кошти направлять для облаштування комп’ютерним обладнанням робочого місця вчителя. Передусім – закупівлю ноутбуків для організації дистанційного навчання, – підкреслив Юрій Кононенко. 

Нагадаємо, за підтримки Міністерства цифрової трансформації України компанія Фейсбук запустила українську версію платформи з цифрової освіти Get Digital.

Вас також може зацікавити: Освітяни отримують зарплату нижчу ніж середня по економіці України

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.