Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках»
Новини
6949
24 березня 17:06

Фейсбук запустив українську версію платформи з цифрової освіти

Платформу Get Digital створено для того, щоб допомогти сформувати основні компетенції та навички, необхідні молодим людям для безпечного користування ресурсами цифрового світу.

За підтримки Міністерства цифрової трансформації України компанія Фейсбук запустила українську версію платформи з цифрової освіти Get Digital. Про це повідомили у Мінцифри. 

Платформу створено для батьків, учителів і підлітків з метою допомогти молоді розвинути навички, необхідні для того, щоб стати відповідальними цифровими громадянами та отримати ще більше можливостей.

Get Digital пропонує уроки та ресурси, які базуються на матеріалах, наданих Гарвардським університетом і Каліфорнійським університетом у Берклі.

Інформація розділена на п’ять основних блоків – «Основи цифрової грамотності», «Благополуччя», «Спілкування в Інтернеті», «Соціальний вплив у цифровому середовищі» й «Цифрові можливості» – та розроблена для того, щоб допомогти сформувати основні компетенції та навички, необхідні молодим людям для безпечного користування ресурсами цифрового світу.

Наприклад, у розділі «Ресурси для педагогів» вчителі можуть знайти готові до використання плани уроків для опрацювання обраних питань зі своїми учнями.

Для батьків є матеріали, які допоможуть почати розмову зі своїми дітьми про цифрову безпеку з необхідними термінами для обговорення. А підлітки можуть знайти цікаві вправи, що допоможуть краще орієнтуватися в Інтернеті та створювати онлайн-спільноти.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали:
Фейсбук планує розробити спеціальну версію Інстаграму для дітей віком до 13 років
Інстаграм посилить захист неповнолітніх користувачів: які зміни очікуються

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.