Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Статті
1255
18 березня 18:56

Інстаграм посилить захист неповнолітніх користувачів: які зміни очікуються

Нові функції поступово впроваджуватимуться в усьому світі протягом березня.

Соціальна мережа Інстаграм посилить політику безпеки, зокрема захист неповнолітніх користувачів. Так, соціальна мережа заборонить дорослим надсилати повідомлення особі молодше 18 років, якщо підліток не підписаний на цього дорослого. Про це йдеться в офіційному блозі Інстаграму.

Нові функції, розроблені компанією спільно з американським інститутом The Child Mind Institute та ConnectSafely, поступово впроваджуватимуться в усьому світі протягом березня.

Що передбачатимуть нововведення:

Дорослий не зможе написати неповнолітній особі, якщо вона не підписана на нього. У разі такої спроби повідомлення просто не відправиться. Крім того, підліток отримає сповіщення, якщо та людина, яка хоче підписатися на нього, відправляє занадто багато запитів у друзі особам молодше 18 років – і зможе її заблокувати.

За словами компанії, ця функція заснована на штучному інтелекті: вона навчена зіставляти справжній вік людей з тим, який вони вказують під час реєстрації.


Нагадаємо, що соцмережа TikTok на своїй офіційній сторінці також оголосила про посилення правил безпеки для неповнолітніх користувачів. Так, акаунти підлітків від 13 до 15 років автоматично стануть приватними – тобто, переглядати відео таких користувачів зможуть лише ті, кого підлітки додадуть до переліку своїх підписників.

До того ж тіктокери до 16 років матимуть змогу надавати дозвіл на коментування свого контенту лише друзям або ж взагалі вимкнути коментарі.

Фотоматеріали: Ink Drop / Shutterstock.com

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: На соцмережу TikTok поскаржились до Європейського суду 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.