Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події
Новини
101
10 жовтня 2019 о 12:48
pdf Роздрукувати

Нестандартні способи навчити дітей рахувати

Тренуємо навички рахування та написання чисел прописом за допомогою ігрових розробок від "Всеосвіти".

Навчити малечу рахувати вже й не так складно. Головне не робити серйозного виразу обличчя і не оперувати складними термінами чи поняттями. Варто розпочинати з простих навчальних ігор, які допоможуть дитині вибудувати асоціативний ряд та запам’ятати порядок чисел.

У цьому допоможуть чудові розробки від «Всеосвіти» – яскраві числа від 1 до 10 з ілюстраціями овочів, цитрусових і кумедних морських мешканців.

Перша розробка – числа від 1 до 10. Овочі та цитрусові.

Числа розташовані по порядку. Кожній цифрі відповідає набір овочів та фруктів. Їх необхідно розфарбувати. Також дітям пропонується потренувати навички написання вивчених чисел прописом. У комплекті йдуть числа чорно-білі та кольорові.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/rahuemo-vid-1-do-10-za-dopomogou-ovociv-ta-citrusovih-100899.html

Друга розробка – вчимося рахувати за допомогою овочів.

Усього 10 ілюстрованих зображень для діток, щоб вивчати числа від 1 до 10. Необхідно кожне число та певну кількість овочів розфарбувати. У комплекті йдуть числа чорно-білі та кольорові.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/rahuemo-vid-1-do-10-za-dopomogou-ovociv-100877.html

Третя розробка – вчимося рахувати за допомогою морських мешканців.

На дні морських глибин живуть різноманітні істоти: медузи, восьминоги, рибки різних форм і видів, морські коники тощо. От саме й вони допоможуть малечі вивчати числа. У комплекті йдуть числа чорно-білі та кольорові.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/vcimosa-rahuvati-vid-0-do-10-100428.html

У безмежній скарбничці розробок у нас є весела гусеничка з числами від 0 до 20. Це дидактичний матеріал, який стане в пригоді вихователям та вчителям початкових класів. Варіантів використання розробки безліч.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/news/rahuemo-razom-z-gusenickou-vivcati-cifri-u-stili-nus-3015.html


Вас також зацікавлять такі теми:

#розробки #Нуш #рахуємо #вивчаємо_числа #дошкільнята 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.