Новини
633
2 червня 15:54

Не треба боятися розмов про секс, дорослим потрібно говорити про це з дітьми, – Alyona Alyona

Через відсутність статевого виховання в Україні, виникає безліч неприємних питань, зазначає співачка.

Тема статевого виховання у закладах освіти нерідко викликає спротив у частини українців. Дані дослідження аналітичного центру Cedos у партнерстві з агентством Info Sapiens на замовлення ООН та за підтримки Міністерства освіти і науки України, показали, що ідею запровадження статевого виховання в освіті підтримують по 60% батьків та вчителів. Але й досі переважна частина українців червоніють під час того, коли чують слово «секс».

Думками про важливість статевого виховання у школах поділилась українська реп-співачка та авторка пісень Alyona Alyona (Альона Савраненко) на своїй інстаграм-сторінці.

Секс – це те, про що соромно/страшно говорити більшості з нас. Все починаєтся з дитинства: спочатку нам не можна говорити про це з батьками, соціум цього також соромиться, а потім із коханою людиною теж не виходить. І це я ще мовчу про дітей та статеве виховання, яке в Україні просто відсутнє, – зазначила співачка.

За словами Альони-Альони, з усього вищеперерахованого виникає безліч неприємних питань, починаючи з проблем у ліжку від сором’язливості та закінчуючи тяжкими хворобами від необізнаності.

Чомусь ми звикли не говорити про секс, а потім дивуємось, що діти таке страшне виробляють в інтернеті.

Співачка вважає, що не треба боятися сексу і про це потрібно говорити як дорослим один з одним, так і дорослим з дітьми.


У травні на «Всеосвіті» проходила науково-практична конференція про статеве виховання. На конференції спікери розказали, у якому віці варто розпочинати обговорювати ті чи ті теми з учнями, яким питанням варто приділяти більше уваги, як шукати підходи до дітей та підлітків, щоб всім було комфортно обговорювати ці теми. Крім того, запрошені лікарі надали основні знання про статевий розвиток підлітків та зміни в їхніх організмах на всіх етапах дорослішання. Окрему увагу приділили питанням статевого виховання дітей з комплексними інтелектуальними порушеннями.

Також вас може зацікавити: Статеве виховання вже є в українських школах

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: