Новини
3358
25 липня 2018 о 17:41

«Наші – найкращі»: українці в Тегерані завоювали срібну та бронзову медалі

Українські школярі продемонстрували високий рівень підготовки на Міжнародній олімпіаді з біології та привезли до України три медалі.

Нашого цвіту по всьому світу. Не можемо не погодитись, що українці – дуже талановита нація. Практично щодня ми чуємо новини про неймовірні досягнення молоді за теренами нашої країни. А скільки стартапів стали успішними і відомими завдяки творчій та інтелектуальній українській молоді – навіть не зрахувати.

Батьки і вчителі позаяк постійно докладають максимальних зусиль, щоб в майбутньому діти стали успішними, але без особистого бажання дитини розвиватися ці зусилля стають марними. Тож варто віддати належне тим школярам, які іноді відмовляються від прогулянок та зустрічей із друзями, обираючи науку. Раніше ми розповідали, як українці підкорили світовий конкурс геніїв, а тепер хочемо привітати учасників Міжнародної олімпіади з біології.

У Тегерані (Іран) завершилася 29 Міжнародна учнівська олімпіада з біології, де українські школярі вибороли три медалі: 1 срібну та 2 бронзові. Участь у змаганнях взяли школярі із 71 країни світу. На учасників чекали теоретичні та практичні завдання, за результатами яких визначали місце кожного у загальному рейтингу.

Ми вітаємо наших українців, які гідно представили Україну на міжнародному рівні:

1. Ісакова Лада, учениця гімназії № 109 імені Т.Г. Шевченка Києва – срібна медаль.

2. Євтушок Владислав, учень Шепетівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» Хмельницької області – бронзова медаль.

3. Трохимчук Роман, учень Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинської РДА Київської області – бронзова медаль.

4. Ірина Поплевічева, учениця гімназії № 287 Києва. 

Міжнародна олімпіада з біології (ІВО) – змагання з біології проходять щорічно для школярів, які перемогли в олімпіадах на національному рівні. Усіх учасників оцінюють у форматі індивідуального заліку за результатами випробувань.Теоретичні і практичні завдання олімпіади включають такі теми:

  • клітинна і молекулярна біологія;
  • анатомія і фізіологія рослин;
  • анатомія і фізіологія тварин і людини;
  • етологія, генетика, еволюція, біосистематика.

«Всеосвіта» вітає юних учасників олімпіади і бажає їм рухатись тільки вперед. Ви наша гордість і опора! Великого вам натхнення на подальші перемоги!

Фотографія узята з сайту МОН

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua/ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.