Молоді українці підкорили світовий конкурс геніїв

Українська команда на міжнародній "Олімпіаді геніїв" здобула золото, срібло і бронзу. Вітаємо учасників із гарними результатами та бажаємо нових здобутків!

На міжнародній Genius Olympiad 2018 у США (“Олімпіада геніїв”) українські винахідники презентували свої проекти та привезли до України золото, срібло та бронзу. Цьогоріч олімпіада проходила в 5 дисциплінах, в тому числі з робототехніки. Узяти участь у ній міг кожен охочий за відповідним критеріями з будь-якого куточка світу. Щороку ця олімпіада збирає винахідників із різних країн і претендує на статус одного з головних конкурсів винахідників у світі. 

Серед 1300 учасників з усього світу перше місце посів Валентин Фречка, який винайшов спосіб виготовляти папір із опалого листя. У арсеналі юного винахідника є вже кілька перемог та золотих медалей. Валентин отримав спеціальний приз і запрошення на міжнародну виставку у Південній Кореї. Варто сказати, що над проектом Валентин і його вчителька працювали майже рік. Золоту медаль отримала українка Катерина Малкіна у категорії “Наука”, Степан Нетудихатко, Микита Фурман. 

Окрім того, бронзові медалі отримали Микола Веремчук та Софія Петришин.

Микола винайшов прилад, який може визначати густину повітря за фотографією, а Софія – прилад для людей із порушенням зору, що допоможе їм краще соціалізуватись. Почесні відзнаки отримали Анна Волкова та Артем Міронець.

«Олімпіада геніїв» (GENIUS Olympiad) сприяє глобальному розумінню екологічних проблем та сталого розвитку завдяки фундаментальній науці, мистецтву, творчому письму, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу. Олімпіада забезпечує виклики та можливості для учнів середніх шкіл, щоб допомогти їм здобути навички та знання, необхідні для того, щоб бути громадянами, лідерами, вченими, художниками, письменниками, інженерами та розробниками майбутнього – агентами, які сприятимуть екологічному сталому розвитку впродовж усього життя.

Ми пишаємось хорошими результатами української команди і бажаємо не зупиняти на досягнутому! Нехай у вашому житті це буде не єдина перемога. Дякуємо вам за активність та відданість своїй справі! Саме за такою талановитою молоддю майбутнє не лише нашої країни, а й всього світу. 

Фотоматеріали взяті з офіційної сторінки Валентина Фречки у Facebook

Посилання на Освітній портал Закарпаття та на онлайн-сторінку:

http://osvita.uz.ua/

https://goo.gl/AxH1Cd

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.