Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
5509
23 січня 2020 о 00:49

Коментар від Ганни Новосад стосовно заробітної плати

Пані міністр Ганна Новосад прокоментувала свою цитату з інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна, де вона говорила, що їй не вистачить заробітної плати в майбутньому, якщо в неї з’явиться сім’я, дитина.

Зважаючи на дискусію навколо окремих цитат з мого інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна, хочу дещо пояснити.

Для мене посада міністра – це точно не спосіб отримання великих статків.

Мені важливо втілити ті зміни, які ми, як уряд, пообіцяли, коли розпочали роботу. Це мій основний мотиватор.

Мене не влаштовує зарплата вихователя у 4 тис грн, вчителя із 30-річним стажем у 8 тис, чи робота науковців на 0.75 ставки. Я свідома того, що зміни у системі освіти і науки не відбудуться, якщо ми не почнемо нормально платити професійним людям. І це те, про що ми найбільше дискутуємо з Кабміном та Мінфіном. Одне з ключових завдань уряду в рамках реформ - зростання заробітних плат освітян та науковців.

При цьому я підтримую позицію Кабміну, що зарплата посадовців має відповідати їхнім конкретним результатам роботи. Це має бути чітка і прозора система.

Я розумію, що формулювання у моєму інтерв’ю було невдалим. Ми досі маємо значний розрив у доходах людей, до цього важливо ставитися чутливо.

Але не менш важливо будувати суспільство, де кожен може власними знаннями та чесною роботою досягати більшого. І це буде не соромно.

Нагадуємо, раніше міністерка освіти Ганна Новосад заявляла, що їй не вистачить заробітної плати https://vseosvita.ua/news/ministerka-osvity-hanna-novosad-zaiavliaie-shcho-ii-ne-vystachyt-zarobitnoi-platy-5791.html , а Юлія Гришина коментувала, що зарплату міністерці освіти справді треба збільшити https://vseosvita.ua/news/zarplatu-ministertsi-osvity-spravdi-treba-zbilshyty-vvazhaie-parlamentarka-osvitianka-yuliia-hryshyna-5813.html 

Під дописом пані міністра користувачі підтримували її,  дякували за роботу і позицію.

Всеосвітяни, а яка ваша думка з цього приводу?

ДжерелоГанна Новосад у Facebook

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.