Кількість опорних шкіл має зрости вдвічі – Ганна Новосад

В Україні необхідно збільшити кількість опорних шкіл, аби давати дітям якісну освіту.

Під час робочої зустрічі з головою Дніпропетровської ОДА Олександром Бондаренком міністерка обговорила створення опорних шкіл в кожному ОТГ.

На думку Ганни Новосад, школи, у яких навчається менше 100 учнів, не можуть дати якісні знання:

Сьогодні ми бачимо, що школи, де навчається менш як 100 дітей, дають об’єктивно погану якість освіти. Наша ціль – щоб у кожній ОТГ була своя опорна школа, куди підвозились би діти, де були б окремо створені лабораторії, утеплення.

Очільник Дніпропетровської ОДА зазначив, що будівництво опорних шкіл – в пріоритеті. Планується розбудова мережі таких шкіл і будівництво доріг.

Зараз ми визначаємо оптимальну кількість таких закладів і необхідне фінансування, щоб облаштувати в них сучасні умови. Будемо створювати діджитал-мапу опорних шкіл з  оптимізацією логістики. Якщо потрібно, організуємо додаткові маршрути шкільних автобусів, аби підвозити дітей, – зазначив голова області на преспідході, що відбувся за результатами зустрічі.

Як стало відомо раніше, Ганна Новосад на своїй сторінці у Facebook опублікувала результати роботи нового Уряду. В одному з пунктів йдеться про збільшення кількості опорних шкіл. У найближчі рік-два їхня кількість має зрости до 1 500.

Вже з 2020-го будемо цільово підтримувати в них розвиток освітнього простору і матеріальне забезпечення, – зазначила міністерка.


Читайте також: 50 днів Уряду: що зроблено в галузі вищої освіти

#Ганна_Новосад #опорні_школи #мон

Титульне фото: МОН

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.