Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Природотерапія для дітей, що постраждали внаслідок воєнних дій
»
Взяти участь Всі події
Новини
1419
28 січня 10:56

Кількість інфікованих на COVID-19 дітей найвища за час пандемії

В Україні триває пік захворюваності на коронавірус. Фахівці припускають, що антирекорд випадків зараження на COVID19 варто очікувати через 1-3 тижні.

Частка випадків хворих на COVID-19 серед дітей і випадків їхньої госпіталізації досягла найвищих позначок за весь час пандемії.

Про це йдеться у доповіді Національної академії наук щодо прогнозу розвитку епідемії COVID-19 в Україні на найближчі тижні.

Також у НАН зазначають, що частка госпіталізованих серед випадків хвороби у віковій категорії 0-9 років перевищила відповідну частку у категорії 60-69 років.

З огляду на досвід інших країн, слід очікувати досягнення пікових значень через 1-3 тижні. У будь-якому випадку протягом наступних днів на нас чекає оновлення рекордів захворюваності. Заповненість лікарень зросла до 31%, хоча рівень смертності через COVID-19 поки що продовжує незначне зниження, – йдеться у доповіді.

Згідно з прогнозними обчисленнями компартментної моделі, середня кількість нових випадків дорівнюватиме 29 878 (25 012 – 34 266), протягом тижня 26 січня – 1 лютого 2022 року та 39 241 (20 596 – 52 651) – протягом тижня 2 – 8 лютого 2022 року.

У Києві кількість нових позитивних ПЛР тестів збільшилася вдесятеро у порівнянні з мінімальними значеннями початку місяця. Цього не видно на динаміці нових виявлень через суттєві затримки оприлюднення результатів тестування. За кількістю тестів Київ вже перевищив максимум минулої хвилі на 50%. Подібні затримки можуть вплинути на вчасність запровадження заходів щодо стримування інфекції, – наголошується у доповіді НАН.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 27 січня, виявили 34 408 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це повідомляє пресцентр Міністерства охорони здоров’я.

За добу 27 січня в Україні зафіксовано 34 408 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 5341, медпрацівників – 808), – йдеться у повідомленні.

МОЗ нагадує: вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.

Вам також будуть цікавими такі матеріали: Чи планують освітяни та батьки робити бустерну дозу від COVID-19: результати опитування

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.