Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
126
4 грудня 2018 о 18:55
pdf Роздрукувати

Головне, щоб за спиною були крила

Сьогодні ми святкуємо 36 річницю з Дня народження талановитого мотиваційного оратора Ніка Вуйчича.

Нік Вуйчич – відомий у світі проповідник, мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок». Його життєва історія вражає, і, водночас, надихає рухатись завжди вперед, незважаючи попри будь-які негаразди. Приклад Ніка вкотре нам доводить, що по-справжньому жити і насолоджуватись кожною миттю може кожен із нас, незалежно від будь-яких обставин. Сьогодні славнозвісному мотиваційному спікеру виповнилось 36 років.

 Трішки біографічних відомостей 

Нік Вуйчич народився у 1982 році в Брісбені (Австралія) у сім’ї сербських емігрантів. Батьки Ніка ще під час вагітності знали, що хлопчик народиться без кінцівок. Синдром Тетра-Амелія – рідкісна хвороба про яку фахівцям практично нічого не було відомо. Батьки Ніка виявились мужніми, мудрими і люблячими, адже впродовж усього життя сина вони його неабияк підбадьорювали і переконували, що безліч речей він може робити сам.

У це не сила повірити, проте сьогодні Нік займається серфінгом, стрибає з парашутом, грає в гольф, стрибає з трампліну і подорожує світом.

Ось одна із надихаючих цитат Ніка з книги «Життя без кордонів»:

Вважайте ставлення до світу пультом дистанційного керування. Якщо програма, яку ви дивитеся, вам не подобається, ви просто хапаєте пульт і переключаєте телевізор на іншу програму. Так само і з відношенням до життя: коли ви незадоволені результатом, змініть підхід, незалежно від того, з якою проблемою ви зіткнулися.

На честь Дня народження Ніка Вуйчича, “Всеосвіта” пропонує вам переглянути 18 мотиваційних відеороликів про булінг, безпечну школу, добро та про те, як пізнати себе. 


Нагадуємо, нещодавно “Всеосвіта” розробила курс “Протидія шкільному насильству”, авторками якого є Черниш Олена Степанівна і Мельничук Вікторія Олексіївна. Створюючи онлайн-курс, експертки ретельно підбирали навчальні матеріали, розробляли алгоритми дії для батьків і вчителів щодо ситуації булінгу в школі, щоб кожний учасник освітнього процесу зміг розв’язувати проблеми й створювати позитивні відносини одне з одним.

Фотографія узята з сайту Studway

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua/ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.