Новини
4802
14 червня 11:50

Діти повинні отримувати плату за навчання, – Тарас Тополя

Соліст популярного гурту вважає, що дитині в школі потрібен азарт до навчання.

Соліст популярного українського музичного гурту «Антитіла» Тарас Тополя запропонував ідею платити дітям за навчання. Про це він розповів у фільмі про освіту в Україні «2045: Нова національна ідея», пише «Освіторія».

Співак вважає, що дитині у школі потрібен азарт до навчання.

Якщо ти даси дитині в школі азарт – не в поганому розумінні слова, а азарт вчитися, – вона буде це робити навіть без контролю батьків, буде намагатися вхоплювати знання, – зазначив артист.

Тополя запевняє, що у школі необхідно запровадити стипендії.

Я уже давно кричу: нам потрібні стипендії для дітей, як особисті, так і стипендії для класу.  Нам потрібні бонуси, система мотивації та «плюшок» для того, аби діти хотіли вчитися і досягати успіху не тільки самотужки, а й усім класом.

Співак пропонує вводити таку систему бонусів:

За певною формулою чи системою набираються бали, які потім можна обміняти на поїздку в табір. Тоді діти будуть підтягувати один одного, тоді у них буде колективна історія: якщо сам не впораюсь, то разом ми точно зможемо чогось досягнути.

За словами Тараса Тополі, як тільки у дітей буде азарт, а не лише участь в олімпіадах, які нікому, окрім батьків, не потрібні, відразу в українській освіті збільшиться успішність.

Шановні освітяни, чи погоджуєтесь ви з такою думкою?

Вас також може зацікавити: Логічність деяких правил у підручнику з української мови – під сумнівом: Алла Мазур висловила думку

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.