Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

28 жовтня 2019 о 14:09

День Гідності та Свободи: добірка навчальних матеріалів

Підготуйтесь до свята заздалегідь. «Всеосвіта» пропонує добірку корисних навчальних матеріалів для проведення заходів у школі.

В Україні День Гідності і Свободи відзначають 21 листопада. Свято встановлено на честь двох доленосних подій нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року.

Пропонуємо вам добірку конспектів уроків і виховних годин з онлайн-біблітеки для успішного проведення Дня Гідності.

 

Виховна година «День Гідності та Свободи» 
Мета: виховувати патріотизм та гідність, формувати розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцями, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею, розвивати бажання стати гідними громадянами України; вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Виховний захід «День гідності та свободи України» 
Мета: даний сценарій допоможе класному керівникові під час підготовки до виховного заходу. Учні ознайомляться з історією виникнення свята; вивчать поняття «гідність» та «свобода»; розширять знання учнів про революцію Гідності та Свободи.

Всесвітній День Гідності
Мета: Навчати молодь – учнівство і студентство – керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях і вчинках.

Виховна година «День Гідності та Свободи»
Мета: під час проведення виховної години в учнів формуються розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни.

День Гідності та Свободи в Україні
Мета: розширює знання дітей про державу, боротьбу народу за волю, честь, гідність Формує в школярів життєві, соціальні, громадянські компетентності, громадянську героїко - патріотичну активну позицію шляхом вивчення історії держави, її національних і культурних традицій. 

День Гідності та Свободи
Мета: запропонований матеріал дозволяє урізноманітнити виховну годину за допомогою музичних відеокліпів, посилання на які містить сценарій, підвищити її ефективність та національно-патріотичну спрямованість.

Виховна година: День Гідності і Свободи
Мета:
 сценарій виховного заходу «Вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

День Гідності та Свободи

Сценарій заходу із урочистими віршами, піснями та відео. 

Виховна година «День гідності та свободи»
Мета:
 ознайомити учнів з історією виникнення свята; пояснити поняття «гідність» та «свобода»; формувати розуміння єдності й цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни.

Презентація за темою: «21 листопода - День гідності і свободи в Україні»
Мета:
презентацію було створено з метою вшанування пам’ятної дати, донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної пошани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Позакласний захід з англійської мови за темою «Global Dignity Day»
Мета:
 потребу у гідності в нашому суспільстві важко переоцінити. За попередні роки ця тема стала дуже актуальною, тому нам необхідно як умога більше приділяти уваги до ней та говорити з учнями про гідність. Дана робота представляє собою конспект заходу з англійської мови на тему «Global Dignity Day». Цей конспект можно використовувати на уроках англійської мови в 7-8 класах.

Цього року Україна долучиться до Всесвітнього Дня Гідності. Учителям пропонують інструменти та матеріали для проведення уроку. Як потрапити на орієнтаційний вебінар та отримати необхідні навчальні матеріали – дізнавайтесь детальніше про це на сторінці події: https://www.facebook.com/gdignityukraine.

Цю ініціативу запропонували у 2006 році члени спільноти Молодих глобальних лідерів Усесвітнього економічного форуму. День гідності є одноденним дискусійним курсом, який проводять для вчительства, учнівства й студентства. У 2019 році Global Dignity Day проводять одночасно у понад 80-ти країнах світу. 

#День_Гідності #матеріали #урок #план_уроку #Global_Dignity_Day