Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Навчаємось за новим правописом: особливості розвитку мовної компетентності учнів і учениць
»
Взяти участь Всі події
Новини
2837
28 січня 17:12

COVID наступає: в яких регіонах школи перевели на дистанційку

За минулу добу в Україні зафіксували понад 34 тисячі нових випадків коронавірусу.

В Україні погіршується ситуація із захворюваністю на коронавірус. Станом на 27 січня кількість випадків захворювань на COVID-19 серед дітей та кількість їхньої госпіталізації досягли найвищих позначок за весь час пандемії. Так, за даними Міністерства охорони здоров’я,  за минулу добу в Україні зафіксовано 34 408 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби, з них 5 341 – діти.

Через спалах вірусу, в МОН рекомендувало перевести на дистанційне навчання учнів 5–11 класів. Водночас садочки та початкові класи можуть працювати у звичайному режимі.

Наразі в Україні на канікулах перебуває 42 школи, ще 4726 закладів працюють у дистанційному форматі. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

В Яких регіонах школи перейшли на онлайн-навчання

З 24 січня Івано-Франківська область перебуває у «червоній» карантинній зоні, учні з 1 до 11 класів усіх шкіл перейшли на дистанційне навчання.

З 27 січня Рівненська область також потрапила у «червону» зону, відповідно, усі учні всіх шкіл області навчаються дистанційно.

Львівщина вже відповідає критеріям «червоної» зони епіднебезпеки. Офіційно в цю зону державна комісія ТЕБ і НС її ще не перевела, проте керівництво області на «дистанційку» переводять всі освітні заклади, крім дитсадків.

Усі школи Чернівецької області уже тиждень як перейшли на онлайн-навчання. Дистанційку в області запровадили на два тижні.

У Сумах учні 5–11 класів та вихованці закладів позашкільної освіти міста з 24 січня перейшли  на дистанційне навчання до 7 лютого. Працювати очно можуть садочки, спеціальні заклади освіти та початкові школи.

На Херсонщині учні всіх класів від 27 січня щонайменше на 10 днів переведені на дистанційний формат навчання.

У Тернополі учні 5–11 класів також перейшли на дистанційну форму навчання. Початкова школа та садочки поки працюють в очному форматі. 

У Чернігові міська комісія ТЕБ та НС рекомендувала школам з 26 січня переходити на дистанційне навчання, враховуючи ситуацію в кожному закладі. Це не стосуватиметься учнів початкової ланки. Вони продовжують очне навчання.

На Волині, зокрема у Луцьку, з 26 січня до 6 лютого учні 5–11 класів навчатимуться онлайн.

На Закарпатті з 24 січня на дистанційне навчання перейшли всі школи Ужгорода. Закладам освіти на Мукачівщині рекомендували перейти на дистанційні заняття

Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС підтримала рішення Департаменту освіти в Одеси про перехід на дистанційку учнів 1 – 11 класів. Тож, з 27 січня учні усіх класів навчаються дома.

В Житомирі учні 1-11 класів перейдуть на дистанційне навчання з 31 січня. В області уже дистанційно навчаються учні у Бердичеві та Новоград-Волинську.

На Харківщині обласна комісія з питань ТЕБ та НС також рекомендувала перевести школярів області на дистанційне навчання з 31 січня.

У Запоріжжі  на дистанційне навчання вже перейшли 75 класів у 38 школах. Це приблизно 2000 школярів.

У Вінниці дистанційне навчання запроваджено лише в деяких громадах.

На Хмельницькому міська комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про переведення з 31 січня, учнів 1 – 11 класів на дистанційне навчання, Попередньо дистанційне навчання триватиме до 4 лютого. Раніше на дистанційку пішли учні шкіл у Кам’янець-Подільському, Шепетівці та  Старокостянтинові.

З понеділка, 31 січня, учні 5 – 11 класів та вихованці позашкільної освіти перейдуть на дистанційне навчання на Миколаївщині. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ та НС у зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації. Здобувачі освіти у садочках та спеціальних школах, а також 1 – 4 класи шкіл працюватимуть у штатному режимі.

На Донеччині з 26 січня по 12 лютого дистанційно навчатимуться усі учні Краматорська. У Маріуполі дистанційка почнеться 31 січня і триватиме щонайменше до 11 лютого.

У Полтавський області з 31 січня учні 5-11 класів мають перейти на дистанційне навчання, щонайменше на 2 тижні. Про це повідомили на засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Полтаві.

У Кіровоградській області перейшли на дистанційне навчання 83 класи в Кропивницькому. Управління освіти обласного центру рекомендувало переходити на дистанційку всім школам міста з 31 січня.

Заклади освіти Києва не зачинятимуть на карантин примусово. Рішення про переведення шкіл на дистанційку ухвалюватимуть керівники закладів в індивідуальному порядку, залежно від рівня захворюваності учнів та персоналу. 

Також вас можуть зацікавити такі матеріали: Як захистити дітей від COVID-19: поради МОЗ батькам

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.