Новини
2550
27 січня 13:37

Очно чи дистанційно: у КМДА пояснили, як працюватимуть столичні школи і дитсадки в умовах поширення «Омікрону»

Станом на 27 січня в Україні зафіксовано понад 32 тисячі нових випадків захворюваності на COVID-19.

Заклади освіти Києва не зачинятимуть на карантин примусово. Таке рішення ухвалюватимуть керівники закладів в індивідуальному порядку, залежно від рівня захворюваності учнів та персоналу. Те ж саме стосується і дитячих садочків.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За останні два тижні ситуація із захворюваністю дітей та працівників закладів освіти змінилася. Сьогодні серед вчителів та учнів хворіють на респіраторні захворювання та коронавірус трохи більше одного відсотка, – пояснив Мондриївський.

Саме тому, за його словами, #КМДА надало можливість очільникам шкіл та дитсадків самостійно ухвалювати рішення щодо переведення на дистанційну форму навчання класів або всього закладу залежно від ситуації.

Таке рішення дозволить, з одного боку, розірвати ланцюжок захворюваності у закладах, де рівень інфікування високий, і при цьому не зупиняти освітній процес у закладах, де дітей і педагогів хворіє мало.

Окремо звертаюся до батьків. Дистанційне навчання – це про зниження захворюваності без відриву від освітнього процесу, а не про відвідання громадських закладів і, відповідно, поширення хвороби. Пояснюйте дітям про їхню відповідальність. Адже, захворівши, вони несуть захворювання додому, заражають усю родину, – наголосив Мондриївський.

Він закликав ретельно дотримуватися елементарних правил, адже це допоможе швидше подолати пік захворюваності й повернутися до звичного життя.

За минулу добу у столиці захворіли на коронавірус 2012 осіб, з них – 356 дітей.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Як захистити дітей від COVID-19: поради МОЗ батькам

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.