Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Природотерапія для дітей, що постраждали внаслідок воєнних дій
»
Взяти участь Всі події
Новини
696
28 січня 14:30

ЗНО-2022: скільки коштуватиме додаткове тестування для випускників

Кількість додаткових тестувань з навчальних предметів необхідно визначити з 4 до 14 березня 2022 року (включно).

Український центр оцінювання якості освіти визначив вартість додаткових тестувань із зовнішнього незалежного оцінювання. У 2022 році учасники зможуть пройти п’ять тестувань #ЗНО бюджетним коштом, а інші – власним.

Вартість платної послуги формується окремо для предметів, сертифікаційні роботи яких містять завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю, і окремо для предметів без такого виду завдань.

Вартість платної послуги з тестування у 2022 році становить:

  • з англійської, німецької, французької, іспанської мов – 789 гривень;

  • з історії України, фізики, хімії, біології, географії – 354 гривні.

Учасник ЗНО визначає кількість додаткових тестувань з навчальних предметів та з 4 до 14 березня 2022 року (включно) та залишає замовлення через Інформаційну сторінку учасника ЗНО на сайті УЦОЯО.

Зовнішнє оцінювання на платній основі проводиться під час основної сесії одночасно із зовнішнім на основі бюджетних коштів. Як виняток, ЗНО на платній основі може проводитися протягом додаткової сесії для осіб, які вибрали для проходження тестування навчальні предмети, тестування яких під час основної сесії відбувається в один день.

Оплата послуг здійснюється у безготівковій формі одним платежем за всі вибрані для оцінювання навчальні предмети через термінали самообслуговування, каси банківських установ або через відповідні посилання з Інформаційної сторінки учасника ЗНО.

Чудово підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання допоможе тренажер підготовки до ЗНО від «Всеосвіти». Це сучасний онлайн-сервіс, який не лише перевіряє теоретичні знання, а й допомагає набути практичних навичок. Регулярні заняття з тренажером натренують розум, пам'ять та допоможуть позбутися страху перед тестуванням.

Ознайомитись з тренажером: https://vseosvita.ua/zno

З повним текстом документа ви можете ознайомитися тут: ЗНО-2022: графік проведення основної сесії

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.