Новини
2348
26 січня 12:26

Школам, коледжам і вишам рекомендовано перейти на дистанційку, – МОН

Дистанційне навчання через пік захворюваності на коронавірус рекомендується запровадити щонайменше на два тижні.

Міністерство освіти та науки надіслало управлінням освіти та керівникам шкіл, коледжів, технікумів та вишів у деяких регіонах України рекомендаційні листи з проханням перейти на дистанційне навчання. Про це повідомив пресцентр МОН.

Таке рішення ухвалили у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації у конкретних регіонах, попередньо проконсультувавшись з Міністерством охорони здоров’я.

МОН рекомендує:

  • у школах – організувати навчання для учнів 5-11 класів дистанційно щонайменше протягом двох тижнів;

  • у закладах професійної (професійно-технічної) освіти організувати перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою зі змінами графіку та розкладу занять;

  • у коледжах і вишах – запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року, урахувавши необхідні зміни до розкладу занять.

Незалежно від епідемічної ситуації, учням початкової школи, закладів спеціальної освіти та вихованцям садочків дозволяється навчатися очно.

У рекомендаційних листах зазначено, що необхідно провести додаткову роз’яснювальну роботу з колективами закладів щодо організації освітнього процесу в умовах карантину.

Нагадаємо, за минулу добу, 25 січня, в Україні зареєстрували понад 24 тисячі нових випадків зараження коронавірусом. Востаннє таку кількість хворих реєстрували у першій половині листопада.

Зверність увагу, що вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Коронавірус не відступає: заклади освіти у двох областях переведено на дистанційку

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.