Для пошуку увійдіть або зареєструйтесь.

Пошук методичних матеріалів
Очистити фільтр Критерії пошуку:
  • Для предмету: Всесвітня історія
19 874 матеріала
pdf
Робочий аркуш "Японія у міжвоєнний період"
18 березня 2025
4 0
Аватар профіля Степчук Ірина Юріївна
Аватар профіля Степчук Ірина Юріївна
Робочий аркуш з всесвітньої історії у 10 класі на тему "Японія у міжвоєнний період". Дана робота дас...
Всесвітня історія
10 клас
Інтерактивні матеріали
109 6 0 6
docx
Діагностувальна контрольна робота з теми «Середньовічні держави в X—XV ст.»
18 березня 2025
23 0
Аватар профіля Савєльєва Ганна

30 грн

30 грн

Аватар профіля Савєльєва Ганна
Діагностувальна контрольна робота до 4 розділу «Середньовічні держави в X—XV ст.»для 7 класу (за гру...
Всесвітня історія
7 клас
Інші матеріали
1449 56 0 52
pptx
Стани середньовічного суспільства
18 березня 2025
131 0
1 1
Аватар профіля Карнаух Артем Олексійович

22 грн

22 грн

Аватар профіля Карнаух Артем Олексійович
Опис методичного матеріалу:Може як доповнювати уроку так і бути самостійним конспектом, для учнів, я...
Всесвітня історія
7 клас
Презентація
468 2 6 2
pptx
Світогляд середньовічної людини
18 березня 2025
130 0
1
Аватар профіля Карнаух Артем Олексійович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Карнаух Артем Олексійович
Опис методичного матеріалу:Може як доповнювати уроку так і бути самостійним конспектом, для учнів, я...
Всесвітня історія
7 клас
Презентація
481 0 5 0
-50%
zip
Презентації на рік: 9 клас " Історія Нового часу (Щупак)" [Всесвітня Історія]  (35 презентації)
-50%
18 березня 2025
0 0
Аватар профіля Місько Євгеній Дмитрович

1190 грн

595 грн

1190 грн

595 грн

Аватар профіля Місько Євгеній Дмитрович
"Французька революція кінця XVIII ст." "Консульство та Імперія у Франції. Наполеон І. Віденський кон...
Всесвітня історія
7—9 клас
Презентація
607 0 0
ШІ
При створенні був залучений штучний інтелект.
0
-50%
zip
Презентації на рік: 8 клас "Ранній Новий час в історії людства (Щупак)" [Всесвітня Історія]  (35 презентацій)
-50%
18 березня 2025
0 0
Аватар профіля Місько Євгеній Дмитрович

1190 грн

595 грн

1190 грн

595 грн

Аватар профіля Місько Євгеній Дмитрович
"Вступ. Ранній Новий час в історії людства" "Великі географічні відкриття європейців у XV-XVI" "Заво...
Всесвітня історія
7—9 клас
Презентація
218 1 0
ШІ
При створенні був залучений штучний інтелект.
1
pptx
Землі Північно-Східної Русі в XI-XV ст. 7 клас (НУШ). Всесвітня історія. За підручником авторів Пометун О. та інші.
17 березня 2025
22 0
1 2
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

32 грн

32 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
На допомогу вчителям історії, які викладатимуть курс "Всесвітня історія" в Новій українській школі у...
Всесвітня історія
7 клас
Презентація
271 7 0 7
pptx
Від розрядки в «холодній війні» до пошуків нових моделей світоустрою
17 березня 2025
5 0
1 1 1 2
Аватар профіля Нараївська Ганна Іванівна

55 грн

55 грн

Аватар профіля Нараївська Ганна Іванівна
Презентація з теми : "Від розрядки в «холодній війні» до пошуків нових моделей світоустрою" підготов...
Всесвітня історія
11 клас
Презентація
344 13 0 11
doc
Конспект. Колонії Великої Британії в Північній Америці. Війна за незалежність. Утворення США. Всесвітня історія. 8 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
13 0
1 2
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 8-му класі на тему "Колонії Ве...
Всесвітня історія
8 клас
Конспект
190 1 0 1
doc
Конспект. Міжнародні відносини. Всесвітня історія. 8 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
13 0
1
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 8-му класі на тему "Міжнародні...
Всесвітня історія
8 клас
Конспект
400 1 0 2
doc
Конспект. Російська імперія. Всесвітня історія. 8 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
13 0
1
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 8-му класі на тему "Російська ...
Всесвітня історія
8 клас
Конспект
281 2 0 2
doc
Конспект. Володіння австрійських Габсбургів. Королівство Пруссія. Всесвітня історія. 8 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
12 0
1 2
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 8-му класі на тему "Володіння ...
Всесвітня історія
8 клас
Конспект
389 2 0 2
doc
Конспект. Практична робота. Європейські держави та США в епоху Просвітництва. Всесвітня історія. 8 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
16 0
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 8-му класі на тему "Практична ...
Всесвітня історія
8 клас
Конспект
512 13 0 12
doc
Конспект. Держава Великих Моголів в Індії. Перське царство. Всесвітня історія. 8 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
11 0
1
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 8-му класі на тему "Держава Ве...
Всесвітня історія
8 клас
Конспект
342 3 0 3
doc
Конспект. Узагальнення з розділів 5-6. «Епоха Просвітництва», «Східний світ у XVI-XVIII ст.». Узагальнення з курсу. Всесвітня історія. 8 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
11 0
2 1
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 8-му класі на тему "Узагальнен...
Всесвітня історія
8 клас
Конспект
299 0 0 0
doc
Конспект. Практична робота. Китай і Японія в XVI-XVIII ст.. Всесвітня історія. 8 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
12 0
2
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 8-му класі на тему "Практична ...
Всесвітня історія
8 клас
Конспект
272 3 0 3
doc
Конспект. Узагальнення до курсу. Здобутки середньовічної доби. Всесвітня історія. 7 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
12 0
2 4
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 7-му класі на тему "Узагальнен...
Всесвітня історія
7 клас
Конспект
188 1 0 1
doc
Конспект. Узагальнення до розділу 5 «Духовний світ Середньовіччя». Всесвітня історія. 7 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
10 0
2 2
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 7-му класі на тему "Узагальнен...
Всесвітня історія
7 клас
Конспект
211 1 0 1
doc
Конспект. Раннє Відродження і гуманізм. Всесвітня історія. 7 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
9 0
2 2
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 7-му класі на тему "Раннє Відр...
Всесвітня історія
7 клас
Конспект
135 2 0 2
doc
Конспект. Мистецтво у Середньовіччі. Всесвітня історія. 7 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
9 0
2 2
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 7-му класі на тему "Мистецтво ...
Всесвітня історія
7 клас
Конспект
412 9 0 8
doc
Конспект. Середньовічні школи та університети. Всесвітня історія. 7 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
9 0
1 2
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 7-му класі на тему "Середньові...
Всесвітня історія
7 клас
Конспект
271 5 0 4
doc
Конспект. Іслам у Середні віки. Всесвітня історія. 7 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
13 0
3 3
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 7-му класі на тему "Іслам у Се...
Всесвітня історія
7 клас
Конспект
417 11 0 10
doc
Конспект. Просвітництво. Всесвітня історія. 8 клас. До підручника Щупак І. та ін.
17 березня 2025
8 0
1 2
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

19 грн

19 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
Вашій увазі пропоную розроблений конспект уроку всесвітньої історії у 8-му класі на тему "Просвітниц...
Всесвітня історія
8 клас
Конспект
314 0 0 0
pptx
Франція у 1870-1914 рр
17 березня 2025
6 0
1
Аватар профіля Слюсарчук Олена Володимирівна
Аватар профіля Слюсарчук Олена Володимирівна
Франція у 1870-1914 рр. На уроці зроблено спробу проаналізувати особливості економічного розвитку кр...
Всесвітня історія
9 клас
Презентація
160 6 0 6
docx
Діагностувальна контрольна робота з теми «Виникнення й розвиток держав Центральної та Східної Європи в ХІ–ХV ст. Османська імперія» (Пометун)
17 березня 2025
76 0
Аватар профіля Савєльєва Ганна

35 грн

35 грн

Аватар профіля Савєльєва Ганна
Діагностувальна контрольна робота до 4 розділу «Виникнення й розвиток держав Центральної та Східної ...
Всесвітня історія
7 клас
Контрольна робота
2609 174 0 157
pptx
Китай.
17 березня 2025
3 0
Аватар профіля Коростильов Владислав Васильович

41 грн

41 грн

Аватар профіля Коростильов Владислав Васильович
Презентація до уроку всесвітньої історії у 7 класі за підручником Олександр Гісем, Олександр Мартиню...
Всесвітня історія
7 клас
Презентація
199 1 0 1
pptx
Кліматичні зміни. «Чорна смерть» Велика західна схизма і криза папства.НУШ
17 березня 2025
2 0
Аватар профіля Денисенко Віталій Володимирович

25 грн

25 грн

Аватар профіля Денисенко Віталій Володимирович
План уроку : Кліматичні зміни.« Чорна смерть ».Церковна криза. Занепад папства.Презентація на основі...
Всесвітня історія
7 клас
Презентація
418 4 0 4
pptx
Держави східноєвропейського типу. 7 клас (НУШ). Всесвітня історія. За підручником авторів Щупак І. та інші.
16 березня 2025
30 0
7 4
Аватар профіля Гоман Роман Володимирович

32 грн

32 грн

Аватар профіля Гоман Роман Володимирович
На допомогу вчителям історії, які викладатимуть курс "Всесвітня історія" в Новій українській школі у...
Всесвітня історія
7 клас
Презентація
359 15 0 14
pptx
Презентація, 10 клас. Напередодні Другої світової війни
16 березня 2025
1 0
Аватар профіля Фурсов Владислав Олегович

21 грн

21 грн

Аватар профіля Фурсов Владислав Олегович
Презентація на тему: "Напередодні Другої світової війни".Розроблена на основі оновленої програми від...
Всесвітня історія
10 клас
Презентація
371 10 0 9
-50%
zip
Презентацій на рік: 7 клас [Всесвітня історія] "СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ ЯК ІСТОРИЧНА ЕПΟΧΑ (Щупак)" (33 презентацій)
-50%
16 березня 2025
1 0
Аватар профіля Місько Євгеній Дмитрович

1122 грн

561 грн

1122 грн

561 грн

Аватар профіля Місько Євгеній Дмитрович
"Узагальнення до курсу «Здобутки середньовічної доби." "Середньовіччя як епоха розвитку людства." "В...
Всесвітня історія
7 клас
Презентація
308 0 0
ШІ
При створенні був залучений штучний інтелект.
0
-8%
pdf
Презентація "Середньовічні школи та університети"
-8%
16 березня 2025
12 0
1
Аватар профіля Кузів Ярослав Васильович

35 грн

32 грн

35 грн

32 грн

Аватар профіля Кузів Ярослав Васильович
§ 29. Середньовічні школи та університети. Презентація створена для учнів, які навчаються в 7 класі ...
Всесвітня історія
7 клас
Презентація
968 33 0 28
doc
Діагностувальна робота з всесвітньої історії для 7 класу НУШ на тему «Європейське суспільство і держави в Х–XV ст.»  (ГР1)
16 березня 2025
16 0
Аватар профіля Годованець Руслана Михайлівна
Аватар профіля Годованець Руслана Михайлівна
Дана підсумкова діагностувальна робота з всесвітньої історії для 7 класу НУШ спрямована на перевірку...
Всесвітня історія
7 клас
Інші матеріали
363 37 0 35
pdf
Практичне завдання. Християнство в Середні віки. 7 клас. Всесвітня історія. НУШ
16 березня 2025
1 0
Аватар профіля Поліщук Юлія Василівна

26 грн

26 грн

Аватар профіля Поліщук Юлія Василівна
Практичне завдання створено відповідно до змісту підручника "Всесвітня історія. 7 клас" (Щупак та ін...
Всесвітня історія
7 клас
Інші матеріали
279 1 0 1
pptx
Презентація на тему: "Середньовічна філософія"
16 березня 2025
85 0
Аватар профіля Гук Юлія Миколаївна
Аватар профіля Гук Юлія Миколаївна
Презентація спрямована на ознайомлення із періодами та видатними особистостями середньовічної філосо...
Всесвітня історія
7 клас
Презентація
1064 167 0 152
-12%
docx
Середньовічні школи та університети
-12%
16 березня 2025
6 0
1
Аватар профіля Кузів Ярослав Васильович

25 грн

22 грн

25 грн

22 грн

Аватар профіля Кузів Ярослав Васильович
§ 29. Середньовічні школи та університети.Конспект уроку з всесвітньої історії 7 клас до підручника ...
Всесвітня історія
7 клас
Конспект
375 7 0 6
zip
Підготовчі заходи Сталіна до військового вторгнення в Європу. Пакт Молотова-Ріббентропа
16 березня 2025
2 0
Аватар профіля Магалецький Андрій Михайлович

50 грн

50 грн

Аватар профіля Магалецький Андрій Михайлович
Презентація на тему: "Підготовчі заходи Сталіна до військового вторгнення в Європу. Пакт Молотова-Рі...
Всесвітня історія
10 клас
Презентація
304 4 0 4
pptx
8 клас Всесвітня історія "Просвітництво та індустріальна революція"
16 березня 2025
11 0
1
Аватар профіля Ібіш Мирослава Богданівна
Аватар профіля Ібіш Мирослава Богданівна
Шановні колеги, пропоную вашій увазі розробку уроку всесвітньої історії у 8 класі на тему "Просвітни...
Всесвітня історія
8 клас
Презентація
332 20 0 19
pdf
Діагностична робота Всесвіт. Сонячна система Морикот Каріни
16 березня 2025
0 0
Аватар профіля Морикот Євген Морикот
Аватар профіля Морикот Євген Морикот
Діагностична робота Всесвіт. Сонячна системаВаріант 2В) Місяцьб) планетиА) Це траєкторія руху небесн...
Всесвітня історія
13 0 0 0
pptm
Міжнародні відносини. Протиріччя і конфлікти. Семилітня війна.
16 березня 2025
3 0
Аватар профіля Кравець Наталія Миколаївна

30 грн

30 грн

Аватар профіля Кравець Наталія Миколаївна
Презентація до уроку всесвітньої історії у 8 класі, згідно підручника Щупак І. Я. - Всесвітня історі...
Всесвітня історія
8 клас
Презентація
443 20 0 20
pptx
Презентація до уроку "Наука і техніка в ХІХ- на поч. ХХ ст."
15 березня 2025
3 0
Аватар профіля Жук Олена Валентинівна

33 грн

33 грн

Аватар профіля Жук Олена Валентинівна
Презентація розроблена для уроку зі всесвітньої історії в 9 класі за навчальною програмою для заклад...
Всесвітня історія
9 клас
Презентація
174 7 0 7
pptx
Презентація «Сунь Ятсен. Сіньхайська революція»
15 березня 2025
12 0
Аватар профіля Соколовська Юлія Василівна

45 грн

45 грн

Аватар профіля Соколовська Юлія Василівна
Матеріал структурований і поданий у доступній формі, містить анімації, схеми і зображення, запитання...
Всесвітня історія
9 клас
Презентація
760 43 0 38
-12%
docx
Християнство в Середні віки.
-12%
15 березня 2025
7 0
1
Аватар профіля Кузів Ярослав Васильович

25 грн

22 грн

25 грн

22 грн

Аватар профіля Кузів Ярослав Васильович
§ 27. Християнство в Середні віки. Конспект уроку з всесвітньої історії 7 клас до підручника Щупака ...
Всесвітня історія
7 клас
Конспект
461 13 0 12
pptx
Презентація, 10 клас. Ревізія Версальсько - Вашингтонської системи та початок Другої світової війни
15 березня 2025
0 0
Аватар профіля Фурсов Владислав Олегович

21 грн

21 грн

Аватар профіля Фурсов Владислав Олегович
Презентація на тему: "Ревізія Версальсько -Вашингтонської системи та початок Другої світової війни"....
Всесвітня історія
10 клас
Презентація
106 0 0 0
pptx
Презентація, 9 клас. Початок японської територіальної експансії. Сунь Ятсен. Сіньхайська революція
15 березня 2025
2 1
Аватар профіля Фурсов Владислав Олегович

21 грн

21 грн

Аватар профіля Фурсов Владислав Олегович
Презентація на тему: "Початок японської територіальної експансії. Сунь Ятсен. Сіньхайська революція"...
Всесвітня історія
9 клас
Презентація
228 6 1 6
pptx
Презентація, 8 клас. Володіння австрійських Габсбургів. Королівство Пруссія
15 березня 2025
14 0
Аватар профіля Фурсов Владислав Олегович

21 грн

21 грн

Аватар профіля Фурсов Владислав Олегович
Презентація на тему: "Володіння австрійських Габсбургів. Королівство Пруссія".Розроблена на основі о...
Всесвітня історія
8 клас
Презентація
1101 36 0 34
zip
Урок-квест з Всесвітньої  історії (8 клас) Тема: Гуманізм.
15 березня 2025
6 0
Аватар профіля Павлова Інна Анатоліївна
Аватар профіля Павлова Інна Анатоліївна
Урок-квест з Всесвітньої історії (8 клас)Тема: ГуманізмОзнайомити учнів з поняттям "гуманізм" та йог...
Всесвітня історія
8 клас
Конспект
60 16 0 14
docx
Реформи Діоклетіана
15 березня 2025
1 0
Аватар профіля Руденко Тетяна Сергіївна
Аватар профіля Руденко Тетяна Сергіївна
Цей конспект можна використовувати для різних цілей, зокрема:1. Освітній ресурс: Він може слугувати ...
Всесвітня історія
6 клас
Конспект
28 4 0 4
docx
Кризові явища в Римській імперії
15 березня 2025
2 0
Аватар профіля Руденко Тетяна Сергіївна
Аватар профіля Руденко Тетяна Сергіївна
Навчальний матеріал присвячений темі "Криза Римської імперії у III столітті". Розроблений план уроку...
Всесвітня історія
6 клас
Конспект
14 5 0 5
pdf
Луцій Коммод – розбещений  імператор
15 березня 2025
2 0
Аватар профіля Руденко Тетяна Сергіївна
Аватар профіля Руденко Тетяна Сергіївна
🔹 Як це можна використати?Для історичного портрета : учні можуть аналізувати характер Коммода, оціню...
Всесвітня історія
Інтерактивні матеріали
17 2 0 2
pptx
Арабський халіфат.
15 березня 2025
2 0
Аватар профіля Коростильов Владислав Васильович

50 грн

50 грн

Аватар профіля Коростильов Владислав Васильович
Презентація до уроку всесвітньої історії у 7 класі за підручником Олександр Гісем, Олександр Мартиню...
Всесвітня історія
7 клас
Презентація
121 3 0 3