Звіт про роботу гуртка «Біологія» за І півріччя
Калинівського ліцею
Керівник гуртка: Лоран К.М.
Метою дослідницько-експериментального напряму гуртка «Біологія» є формування компетентної особистості в процесі науково-дослідницької діяльності в галузі загальної біології.
Впродовж роботи гуртка протягом першого півріччя, а саме від 3 жовтня до 27 грудня – робота реалізувалась за допомогою сучасних педагогічних технологій (проєктної технології, технології формування творчої особистості), застосовується проблемно-пошуковий метод навчання та інтерактивні технології та творчі завдання.
Гуртківці на заняттях занурились в структурну організацію організму людини на різних рівнях. Теоретичні знання вони мали змогу перевірити під час інтерактивних ігор стосовно тематики занять.
В роботі з мікроскопом під час практичних робіт вихованці гуртка закріплювали свої знання, здобули відповідні уміння та навички, підвищили спостережливість та увагу.
Вихованці гуртка прийняли участь в міжнародному конкурсі з біології Олімпіс-2024.











