Звіт про роботу гуртка «Біологія» за ІІ півріччя
Калинівського ліцею
Керівник гуртка: Лоран К.М.
Під час роботи гуртка «Біологія» в кожного з гуртківців сформувалася в певній мірі компетентнісна особистість в науково-дослідницькій діяльності з галузі загальної біології.
Впродовж роботи гуртка протягом другого півріччя, а саме від 13 січня до 31 травня – робота реалізувалась за допомогою сучасних педагогічних технологій, а саме технології формування творчої особистості та технології проєктної і дослідницької діяльності. Застосовувався проблемно-пошуковий метод навчання, інтерактивні технології та творчі завдання.
Гуртківці на заняттях занурились в структурну організацію організму людини на різних рівнях. Теоретичні знання вони мали змогу перевірити під час інтерактивних ігор стосовно тематики занять.
В роботі з мікроскопом під час практичних робіт вихованці гуртка закріплювали свої знання, здобули відповідні уміння та навички, підвищили спостережливість та увагу. Також гуртківці мали змогу відвідати Калинівську амбулаторію, а саме побачити на власні очі, як здійснюється загальний аналіз крові.
Вихованці гуртка прийняли участь в Міжнародному конкурсі з біології Олімпіс-2025 – Весняна сесія, де всі отримали дипломи І ступеня. У Всеукраїнських конкурсах таких як «Абетка здоров’я», «Будь природі другом» та «Екологічна грамотність» гуртківці показали також високий рівень знань і всі вибороли ІІ місце.











