Перед святами освітянам потрібне не «ще одне навчання», а відчуття: мене бачать, чують і цінують. На мою думку, легкі та короткі зустрічі потрібні
Міні-зустрічі - це підтримка для педагогів про самопочуття, внутрішній ресурс і турботу про себе без провини.
Про паузу, взаємну підтримку та нагадування, що кожен педагог важливий не лише як фахівець, а й як людина.















