Дорога моя шкільна родино! А це і здобувачі освіти, і вчителі, усі працівники, батьки, і дорогі наші гості! Як соняшники повертаються до сонця, так і всі ми прагнемо чогось світлого, нового, незвіданого, доброго й щасливого… А це знання, життєвий досвід, гідне майбутнє. І без школи тут – ніяк!!!
Сучасна українська школа – це, на жаль, часті сирени й тривоги, іноді навчання в укриттях або онлайн… Але ми витримаємо! Ми разом, ми єдині, ми неодмінно дочекаємося миру й Перемоги! І тоді будуть усі уроки лише в комфортних затишних класах, ми вивчатимемо світ, активно подорожуючи Україною від заходу до сходу, від півночі до півдня… А ще – допомагатимемо нашим маленьким соняшникам відчути вповні користь та життєву мудрість променів науки, розуму й досвіду…
Усе буде добре! Усе є й буде Україна! Слава Україні!















