Свято «Здрастуй, літо! Ліцею, прощавай!» — це чудовий мікс легкого смутку від прощання з рідними стінами та шаленої радості від початку канікул і дорослого літа. Участь приймають учні 5 - 10 класів. Кожен клас готує цікавий номер для виступу - пісня, танець, гуморески, різні мініатюри. Після перегляду всіх номерів для дітей можна організувати дискотеку. А фінальним акордом може стати вечірнє кострище біля якого діти будуть співати всім відомі пісні.












