Пропоную завдання для дітей про Чорнобильську катастрофу,що підійде для проведення виховних годин чи уроків спілкування,де можна запропонувати дітям виконати такі завдання:
1 карточка - продовж речення......
2 карточка - намалюй свічку пам'яті......
3 карточка - можна придумати щось своє,або намалюй знак чи символ,який асоціюється з памяттю

