Життя дивна та непередбачувана річ. Іноді буває так, що в ньому трапляються події, на які важко вплинути та зрозуміти до кінця. Народження дитини з вадами – це подія, яка стається не з чиєїсь провини, а тому що просто стається. І від ставлення оточуючих до неї залежить, наскільки ця дитина адаптується в цьому світі, отримає розуміння та підтримку і чи знайде взагалі своє місце в цьому світі.














