Техніка "Я-речення" або "Я-висловлювання" може використовуватись як у школі, так і в побуті для кращого порозуміння з оточуючими.
Вона розроблена американським психологом Т. Гордоном
Ідея техніки – акцент у спілкуванні робити на нашій турботі, на нашій вірі в краще майбутнє, на тому що ми бажаємо бачити, а не на тому, що ми осуджуємо.
















