Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. В цей день ми згадуємо тих, хто став жертвою тодішнього режиму і прийняв мученицьку смерть. Голодомор є національною трагедією і окремою сумною та гіркою сторінкою в історії українського народу. В ці скорботні листопадові дні схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, кого забрала голодна смерть. Закликаємо людей по всьому світу засвітити вогник у домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.
















