Виховний захід "Свято Halloween"

Опис документу:
На час осінніх канікул, а вони у нас були два тижні, ми з дітьми вирішили влаштувати тематичну вечірку в стилі "Halloween". Дітям ця ідея неймовірно сподобалась і ми почали втілявати нашу ідею. Ось приклад сценарію для учнів 5го класу.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема: Halloween

Цілі: дати учням більш докладну інформацію про Halloween.

Реквізити: плакат «Happy Halloween», павук із кульок, кажани з паперу, скелет, скатертина, серветки, гірлянди, кульки, свічки, вирізаний гарбуз, солодощі.

Хід свята

Ведучий 1. У кожної країни свої традиції. Скільки країн - стільки і звичаїв. Сьогодні ми запрошуємо вас на одне з найважливіших свят, яке відзначають в англомовних країнах - "Переддень дня всіх святих", або "Хеллоуїн" - походить від словосполучення "holy evening" - "святий вечір" . це один з найбільш улюблених і веселих свят у США і Великобританії. Його відзначають в ніч на 31 жовтня. Він виник багато століть тому в Ірландії і Шотландії. Стародавні друїди, схиляючись перед богами і силами природи, відзначали закінчення осені і початок зими, в останню ніч жовтня, коли сонце відступало перед силами темряви.

Ведучий 2. Забобонні люди Ірландії вважали, що в цю ніч померлі люди можуть воскреснути і прийти до людей в образі відьом, чаклунів, будинкових, привидів, духів, чорних котів та іншої нечисті. Тільки в цю ніч нечисть володіє силою і можливістю використовувати її скрізь і щоб її відлякати, потрібно бути в страшному костюмі! Я бачу, всі сьогодні причепурилися. Всі такі страшненькі. Певно чекають, що сьогодні буде щось цікаве.
Ведучий 1. ...І ви не помиляєтеся!  Сьогодні на вас чекає святкова дискотека і.. можливість вибрати найстрашніший костюм цього вечора. Голосуйте за того, в кого на вашу думку найкращий образ (костюм, зачіска тощо)
Ведучий 2. На столі ви бачите коробочку для голосування. Правила такі: потрібно на аркуші написати ім’я та кинути його всередину. Все дуже просто! В кінці вечора ми оголосимо результати.  Нехай переможуть найкращі.

Ведучий 1. А зараз проведемо декілька конкурсів.

Конкурс 1. «Кулька» Для розіграшу потрібні два бажаючих. Діти сідають один навпроти одного за столом. Посередині кладуть кульку і пояснюють завдання: гравці повинні з зав'язаними очима передути кульку на сторону противника. Дітям зав'язують очі і нечутно прибирають кульку, а замість нього ставлять тарілку з борошном. На «раз, два, три» гравці починають з усієї сили дути. Глядачі підбадьорюють друзів, вболівають за гравців. Коли їм розв'язують очі, щоб показати, хто переміг, вони бачать, що все навколо біле! (Борошно можна замінити конфетті.) Кожен гравець отримує павучка.

Конкурс 2. «Хто я» Дітей необхідно поділитися на команди (наприклад до, ре, мі, фа, соль, ля, сі). Гравцям по черзі на лоб наклеюється аркуш з надписом знаменитої людини, персонажа мультфільму, живого або не живого предмета. Діти, відгадую хто вони. Умови гри: необхідно ставити питання, а відповіді суперників можуть бути тільки «Так» або «Ні»; для вгадування зображення є всього одна хвилина, яка фіксується годинником. Яка команда відгадала більшу кількість разів отримують павучка.

Конкурс 3. «Міміка» Діти залишаються поділені на команди. У різних конвертам є малюнок з твариною. Діти обирають конверт, дивляться, що за назва написана у них і без слів, тільки жестами та мімікою мають показати своїй команді хто вони. Для вгадування зображення є всього одна хвилина, яка фіксується годинником. Яка команда відгадала більшу кількість разів отримують павучка.

Конкурс 4. «Вухо, горло, ніс» Гравці стають в шеренгу. Ведучий встає перед ними і говорить: "Кожен буде закривати те, що буду називати". Діти повинні закривати тільки ті частини обличчя, які називає ведучий. Він починає по черзі називати і закривати вухо, горло, ніс, але при цьому спеціально плутати гравців. Хто помиляється, той вибуває з гри. Виграє той, хто залишився останнім (отримує павучка)

Конкурс 5. «Ланцюжок» Візьміть кілька упаковок канцелярських скріпок, викладіть їх гіркою перед дітьми. За командою ведучого кожен починає будувати ланцюг. Через кілька хвилин ведучий кричить: «Стоп» і визначається переможець - той, чия ланцюжок довше всіх. Переможець отримує павучка.

Ведучий 2. Після таких веселих конкурсів потрібно показ своїх костюмів, бо вже скоро ми підрахуємо голоси та визначимо найкращі костюми на сьогоднішньому святі. (Показ моди можна зробити на імітованому подіумі із свічок чи гарбузів).

Ведучий 1. Почнемо нагороджувати найкращі костюми.

Виходять всі діти, які були в костюмі. Ведучий нагороджує учнів, які набрали найбільшу кількість голосів, банкою з солодкими черв’яками.

Ведучий 2. Ну а тепер влаштуємо танці на нашому шабаші!!!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»