Відкритий бібліотечний захід, присвячений річниці Чорнобильської трагедії!
Мета: навчати учнів уболівати за минуле своєї держави; формувати загальнорозвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу; розвивати в учнів потребу будувати, створювати, відроджувати заради України; виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства; прищеплювати любов до рідного краю, почуття відповідальності за благополуччя нашої держави.
Обладнання: портрети пожежників, що загинули під час ліквідації аварії, червоні гвоздики, свічка пам’яті, виставка рефератів, малюнки учнів «Чорнобиль — біль України».

















