Урок-лекція " Розробки автомобілів майбутнього"

Опис документу:
В даному відеолекторії розглядаються деякі унікальні розробки автомобілів майбутнього. Представлену інформацію можна використовувати як на уроках, так і позаурочної діяльності. Вона буде цікава для допитливих.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відеолекторій

АВТОМОБІЛІ МАЙБУТНЬОГО

Підготував:

Викладач МВПУ

Тараненко В.І.

Мелітополь 2019

Автомобілі майбутнього: штучний інтелект, здатність впізнавати власника і його настрій .

Унікальні  розробки дають можливість для розуміння, які будуть автомобілі у найближчому майбутньому.

Цього року у Лас-Вегасі   шоу електроніки CES-2017 виявилося майже таким же багатим на автомобільні новинки, як і Детройтському автосалоні. Багато супер-карів з CES презентували неймовірні нові технології, які в найближчий час з'являться на серійних авто. Отже, можна зрозуміти, які будуть автомобілі у 2030 року.

Автопілот 

Можливо, один із основних трендів останніх років. Технологію автопілотного руху практикують багато автовиробників, а деякі, як Tesla, вже й використовують на практиці. Автопілот майбутнього буде запам’ятовувати манеру водіння власника.

Камери заднього вигляду

Електромобіль Faraday Future FF 91 з вбудованими  камерами, які замінили бічні дзеркала заднього виду.  Ці інноваційні технології неодноразово використовували  на концепт-карах, але поки що законодавство більшості країн не дозволяє використання  цю технологію  на серійних авто.

Голограма

nside Future продемонстрували голографічний дисплей, зі здатністю проектувати зображення в повітрі. Також він може розпізнавати жести, що полегшує навігацію в меню.

Сканер обличчя

Концепт-кар Bosch має можливість на впізнавання власника (або декількох власників) в обличчя. Для цього вбудований спеціальний сканер. Також автомобіль може налаштовувати автомобіль під власника.

Штучний інтелект

Toyota Concept-i підтримує діалог з водієм та попереджає його про небезпечні ділянки на дорозі. В процесі спілкування штучний інтелект навчається і запам’ятовує стиль розмови, характер водія і його захоплення.БАЧИЛИ ПОМИЛКУ? НАТИСНІТЬ CTRL+ENTER

Back to top

Визначення настрою 

Новітня технологія Hyundai визначає емоційний стан і  настрій водія. Залежно від його емоційного стану, в салоні змінюється  колір  та автоматично регулюється сидіння для власника. Автомобіль може сам виражати емоції. Отже, він краще розуміється з водієм і пасажирами  та  покращує  їм настрій.

Надсучасний дизайн

Літаючий автомобіль

Безпілотні технології - не просто примха сучасної людини, а спосіб зробити її життя більш комфортним. день, але краще за все, коли цей час людина зможе витратити на роботу, хай і всередині автомобіля. 

Наприклад, Uber створює цілий маркетплейс розваг в своєму додатку. У Volvo Cars подбали про те, щоб людина під час поїздки відпочивала: в 90-й серії встановлені передові системи фільтрації повітря, крісла з масажем і збільшений простір для ніг. А якщо часу на відпочинок немає, можна і попрацювати. В кінці 2016-го компанія анонсувала співпрацю з Microsoft: вже запущена робота сервісу Skype для миттєвого підключення до діалогів. В майбутньому ж планується інтеграція з голосовим помічником Cortana.

  

Це тільки початок. Повністю автономні автомобілі дозволять знизити загальне число машин на дорогах. Тут в дію вступає так звана sharing economy: люди перестануть купувати кілька авто на сім'ю, або взагалі відмовляться від машини.

Підготував В.І. Тараненко

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!