Тренінг з педагогами на тему: "Крок до педагогічної майстерності"

Опис документу:
Мета: допомогти вчителям усвідомити наявність проблемних зон в особистісній і професійній сферах, сприяти підвищенню мотивації вчителів до саморозвитку і самореалізації, формувати навички ділового співробітництва

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Вовнянко Тетяна Сергіївна

практичний психолог Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіптівської сільської ради

Козелецького району, Чернігівської області

Крок до педагогічної майстерності

Мета: допомогти вчителям усвідомити наявність проблемних зон в особистісній і професійній сферах, сприяти підвищенню мотивації вчителів до саморозвитку і самореалізації, формувати навички ділового співробітництва.

Хід заняття

1.Знайомство. Емоційне настроювання « Історії з торбинки»

Учасники по черзі дістають з торбинки будь який предмет і від його імені презентують себе. Наприклад: « Я – шпилька для волосся, дуже красива, корисна, завжди на очах, до мене часто торкаються, виглядаю просто».

2.Вступ

Перш ніж оголосити тему заняття я розповім вам одну історію.

Ідуть учитель з учнем по дорозі. Раптом учень піднімає щось із землі і переносить на траву. Учитель запитує учня: « Що ти зробив?» « О учитель, я побачив, що равлик повзе по дорозі, і злякався,що його хтось зможе роздавити. Я переніс його на траву» . « Що ти наробив!» - вигукнув учитель, - равлик поз до своєї мети зі своєю швидкістю. Ти все змінив у йог житті» Учень кинувся бігти. «Куди ти?» - зупинив його вчитель. Я хотів перенести його назад, - відповів учень. Равлик вже одумався, він вже поставив нові цілі. Ти знову хочеш змінити все в його житті?»І далі вчитель запитав: « А сам ти то пам’ятаєш , куди йдеш?»

Учасникам пропонується виконати невелику вправу: поставити ноги на ширину плечей , руки витягнути вперед паралельно підлозі. Потім повернутися усім тулубом назад і зафіксувати на стіні те місце, до якого вдалося дотягтися. Повернутися у вихідне положення. Закрити очі . Уявити собі , що наступного разу можна повернути свій тулуб значно далі. І так далі… Ця проста фізична метафора знову нам наочно демонструє ефект постановки цілей. Отже мета нашого заняття - допомогти усвідомити наявність проблемних зон в особистій і професійній сферах, сприяти підвищенню мотивації до саморозвитку і самореалізації….

3.Вправа « Професійне « Я» У променях сонця»

Мета: підвищити самооцінку, гармонізувати емоційний стан, розвивати позитивну концепцію…

Хід вправи:

На окремому аркуші необхідно намалювати сонце так, як його малюють діти: « У кружечку напишіть власне імя . Біля кожного променя напишіть що-небудь гарне про себе з професійного погляду. Завдання – написати про себе якнайкраще.

4. Вправа « Колесо життя»

Вам необхідно побудувати так зване колесо життя. Це велике коле із 8 спицями.

Полюси спиць: соціальна, емоційна, інтелектуальна,психологічна, професійна, фізична, духовна, сімейна.

Тепер необхідно позначити на кожній спиці місце, яке найбільшою мірою відповідає їхньому стану на сучасному етапі.

Питання:

- Чи утворилося коло з проведеної вами лінії?

- У якому з аспектів життя ви благополучні?

- Які сфери ви б хотіли удосконалити?

Коментар: кожна зі спиць утримує ваше життя в рівновазі і вимагає вашої уваги.

5. Інформаційне повідомлення « Професійна компетентність»

Педагогічна майстерність - це професійне вміння оптимізувати всі види навчально-виховної діяльності, спрямувати їх на всебічний розвиток та удосконалення особистості, що забезпечує високу організацію педагогічного процесу. Вона характеризується високим рівнем розвитку спеціальних узагальнених вмінь, і, звичайно, суть його - в особистості викладача, його позиції, здатності керувати діяльністю на високому рівні. Велике значення у цьому контексті має володіння учителем педагогічною технікою.

Володіння цією технікою відзначається вмінням перетворювати на апарат педагогічного впливу свої емоції, голос (тон, сила, інтонація, жести, міміку).

Вміння керувати своїм психічним станом, педагогічно активно і емоціонально відкрито виявляти своє ставлення до предмета і студентів є однією з ознак технологічної культури, викладача.

При будь-якому підході до визначення змісту педагогічної техніки постійно зберігається ряд елементів, а саме:

- культура спілкування учителя з учнями,

- саморегуляція технічної діяльності (самоконтроль, витримка), управління внутрішнім самопочуттям,

- оволодіння увагою аудиторії,

- виразний показ почуттів і відношень (міміка, пантоміміка, зовнішній вигляд педагога),

- володіння мовою (голос, дихання, дикція, грамотність, інтонаційна гнучкість, емоційна виразність, тощо).

Розглянемо спілкування як важливий професійний інструмент педагогічної діяльності. Педагогічне спілкування - це професійне спілкування ввчителів і учнів під час занять або поза ними, спрямована на створення сприятливого психологічного клімату, яке має такі функції, пізнання особистості і обмін інформацією, організація діяльності, обмін ролями, співпереживання, самоствердження.

На етапі управління спілкування необхідно вміння підтримувати ініціативу студентів організувати діалогічне спілкування.

Природно, що викладач у навчальній діяльності і поза нею повинен бути ініціатором в управлінні спілкуванням. Для цього необхідно звернути увагу на демонстрацію власної прихильності до аудиторії, показ яскравих цілей діяльності, передачу студентам розуміння викладачем їхнього внутрішнього стану під час навчання, організацію контакту з усією аудиторією.

Усе це допомагає переборювати перешкоди, що заважають ефективному навчанню і виникає на початку викладацької діяльності. Передусім це деякий страх перед аудиторією. Він знімається психологічним настроюванням, переключенням уваги на інтерес до майбутньої роботи, пошуком емоційного «ядра» спілкування. Учителеві необхідно розвивати в собі оптимістичні прогнозування своєї діяльності.

Фактор уміння спілкуватись дуже аргументовано викладений у книзі Д.Карнегі « Як завойовувати друзів і впливати на людей», а також у книзі А.Іствуда «Я Вас слухаю». Творче самопочуття вчителя ніколи не залишаться безслідним. Воно проникає, впливає на почуття і свідомість учнів, переборює психологічні бар'єри, народжує творче сприйняття матеріалу і залишається не лише надовго в пам'яті, а й стає якоюсь мірою їхньою життєвою позицією.

6. Вправа « Який ви актор»

Учасники виконують завдання тренера:

1.Позначте у відсотках, якими є ваші власні досягнення у житті.

2.Наскільки ви себе презентуєте у цьому житті.

3.Який відсоток вашої участі в подіях, що відбуваються навколо вас?

4.Оцініть, який ви лідер?

5.Які ви в ролі командних гравців?

Виведіть середній бал у відсотках. А тепер дайте відповідь ще на одне питання:

  • Як ви розумієте слово « гравець»?

  • Чи пов’язане це поняття з активністю людини і як?

Інтерпретація результатів

90% і вище – ви граєте, щоб виграти ( активна життєва позиція, участь і перемога в різних конкурсах, проектах, експериментах, активна самоосвіта, творчий підхід до будь-якої діяльності, розвинута потреба активно діяти і домагатися успіху)

75-89% - ви граєте , щоб не програти ( чітко виконуєте інструкції, розпорядження, ретельно працюєте, одержуєте гарні результати, цікавитеся інноваціями, іноді – якщо треба – берете участь в експериментальних програмах, розвиваєте критичне і творче мислення)

50-74% - ви просто граєте ( рівень домагань у нормі або трохи занижений, керуєтесь принципом « не висовуйся» , або « ми працюємо на стільки, на скільки нам платять», активність викликається сильним стимулом до чого-небудь, рідко виникає потреба в кардинальних змінах життєвих ситуацій)

0-49% - ви навіть і не починаєте грати ( пасивна позиція, ви пливете просто за течією, любите перекладати проблеми на інших, життя здається монотонним і нецікавим,постійно прагнете до спокою, мотивація до саморозвитку відсутня).

Питання для обговорення:

  • Для чого ви виконували цю вправу?

  • Що нового довідалися про себе?

  • Чи виникло бажання скоригувати свою життєву позицію?

7.Вправа « Педрада»

Мета: формування навичок ефективної комунікації, відповідальності.

Серед учасників обирають 5-6 осіб, які хочуть брати активну участь . Один з обраних учасників залишається в кабінеті , решта виходить за двері. Тренер зачитує учаснику, що залишився , повідомлення про те,що відбулось на засіданні педради, яке колега нібито пропустив. Завдання учасника – уважно слухати і запам’ятати якнайбільше інформації. Коли інформація прочитана , в аудиторію запрошують ще одного учасника і він переказує колезі почуту інформацію і т. д поки всі не будуть в курсі інформації із засідання педради.

Повідомлення для колеги, який пропустив засідання педради.

18 листопада о 16.00 відбулося засідання педради для всіх працівників нашої школи. На ньому обговорили багато питань. Почнемо з найприємніших: 22 листопада в школу приїжджає цирк. Квитки коштуватимуть 15 грн. для дітей та 25 грн. для дорослих . Заступник директора наголосила на тому, що кожен класовод повинен вести документацію, пов’язану із роботою з обдарованими дітьми. 25 листопада наявність цієї документації перевірить комісія із відділу освіти. До 20 листопада потрібно здати списки важковиховуваних дітей. 21 грудня організовують поїздку до міста Вінниця в Театр юного глядача, який знаходиться на вул.. І. Франка, 27. Передайте дітям , що проїзд буде безкоштовним, а на квитки потрібно взяти 30 грн. Візьміть із собою додаткові кошти. У випадку, якщо після закінчення вистави буде час, - сходимо до кав’ярні.

Обговорення:

  • Чи сподобалась вам ця вправа?

  • Чи ефективною, на вашу думку, є така комунікація?

Притча про каву...

Приходить до батька молода донечка і говорить: – Батько, я втомилася, у мене таке важке життя, такі труднощі і проблеми, я весь час пливу проти течії, у мене немає більше сил … Що мені робити? Проте замість відповіді батько поставив на вогонь три однакових каструлі з водою. В одну кинув моркву, в іншу поклав яйце, а в третю насипав зерна кави. Через деякий час він вийняв з води моркву, яйце і налив у чашку каву.

- Що змінилося? – Запитав він свою дочку.
- Яйце і морква зварились, а зерна кави розчинилися у воді, – відповіла вона.
- Ні, доню моя, це лише на перший погляд так….

Подивися – тверда морква, побувавши в кип‘ятку, стала м‘якою і вразливою. Рідке яйце стало твердим. Зовні вони не змінилися, вони лише змінили свою структуру під впливом однакових несприятливих умов – кип’ятку. Так і люди – сильні зовні можуть розклеїтись і стати слабкими там, де крихкі і ніжні лише тверднуть і міцніють.

- А кава?
- Це найцікавіше. Зерна кави повністю розчинилися в новому ворожому оточенні і змінили його – перетворили окріп в чудовий ароматний напій. Є особливі люди, які не змінюються в силу обставин – вони змінюють обставини і перетворюють їх на щось нове і прекрасне, отримуючи користь і знання в даній ситуації …

Отож і ви вірте в себе свої сили, творіть розвивайтесь, вдосконалюйтесь….

8.Завершення тренінгу. Вправа « Крок – раз!»

Мета: поліпшити настрій і зміцнити впевненість у власних силах. \

Учасники стають у коло , тримаючись за руки. Кожен по черзі каже: « Сьогодні я….( навчився, відчув, зрозумів…) і вся група ступає вперед.

Не гайте часу на біду.

Це страшно, я скажу відразу.

Живіть, як пташечка в саду.

І не носіть в душі образу.

З любовю в серці вчіться жить,

Умійте людям гріх прощати,

І навіть ворога любіть,

За себе вмійте постояти.

Список літератури:

Баранова Н.П Тренінги для вчителів з педмайстерності . Х.: Вид. група «Основа», 2011.-159 с

Гончар І Особистісне зростання педагогів //Психолог .- 2013 № 17 – С 17-18

Радзімовська О Розвиток професійної ідентичності // Психолог .- 2016 № 3-4 – С 15

Кручак О Володіти собою – найбільша влада. // Психолог .-2016 № 5-6 – С 22

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Основи фінансової грамотності»
Часнікова Олена Володимирівна
72 години
790 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.