Пропоную зрозумілу шкалу для оцінювання/самооцінювання молодших школярів 📏
Легка у використанні!
Можна використовувати буквені позначення (В,Д,С,П), кольорові (🟢🟡🟠🔴) або відповідні смайлики.
Високий - Все вдалося 🤩
Достатній - Демонструю прогрес 😇
Середній - Старанно працював 🤓
Початковий - Потрібна допомога 🤔