Тези на конференцію_ "Протидіємо булінгу разом!"

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
За останні 20 років поняття булінгу отримало статус міжнародного соціально-психологічного і педагогічного терміну. З метою зниження рівня агресії необхідно активніше здійснювати психолого-педагогічний супровід та спостереження за дітьми під час навчального процесу і поза ним, щоб вчасно зреагувати. Доповідь містить загальну інформацію, аналіз проведеного опитування (анкета додається) та пропозиції щодо плану заходів для подолання ганебного явища.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.