В одному місті жила дівчинка на ім’я Галинка. Вона дуже любила малювати. Одного разу їй батьки подарували чарівного пензлика. Коли дівчинка їм малювала, то малюнок оживав. Братик Артемко просив якось в неї : « Сестричко , намалюй мені цукерок, будь ласочка.» - Домовились , - сказала Галинка і намалювала йому найсмачніших цукерок. - Галинко , намалюй мені ляльку . — попросила найкраща подруга дівчинки. Вона і їй намалювала те , про що вона її попрохала












