Закріпити знання здобуті на попередніх заняттях.
Викликати в дітей радісні емоції,внести свято в повсякденне життя.
Формувати емоційно-позитивне ставлення до школи.
Розвивати навички самовираження, комунікації та взаємної підтримки.
Підсумувати пройденний шлях у дитячому садку.














