Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Методичні ігри для урізноманітнення уроків природничого циклу
»
Взяти участь Всі події

Технологічні схеми приготування молочних супів

Дистанційне навчання

Для кого: 11 Клас

19.05.2021

142

1

0

Опис документу:
Технологія приготування страв, подача, якість 1.Назва страви: «Суп молочний з крупами» Підготовлені крупи варять у підсоленій воді до напівготовності 10-15 хв. Вливають гаряче молоко, додають сіль, цукор і варять до готовності. Якщо суп варять на незбираному молоці, крупи слід попередньо проварити у воді 5-7 хв, відкинути на сито і дати стекти воді, а потім
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Технологія приготування страв, подача, якість

1.Назва страви: «Суп молочний з крупами»

Підготовлені крупи варять у підсоленій воді до напівготовності 10-15 хв. Вливають гаряче молоко, додають сіль, цукор і варять до готовності. Якщо суп варять на незбираному молоці, крупи слід попередньо проварити у воді 5-7 хв, відкинути на сито і дати стекти воді, а потім покласти в кипляче молоко і варити до готовності.

Готуючи суп з ячною або манною крупою, просіяні крупи засипають тоненькою цівкою в кипляче молоко або суміш молока з водою, додають сіль, цукор, варять 5-7 хв до готовності.

Подаючи на стіл, суп наливають у тарілку, додають вершкове масло або маргарин столовий.

2.Назва страви: «Суп молочний з макаронними виробами»

Макаронні вироби варять до напівготовності (макарони -15-20 хв, локшину — 10-12, вермішель — 5-7 хв), воду зливають, а макарони кладуть у киплячу суміш молока й води і, періодично помішуючи, варять до готовності, додаючи сіль, цукор.

Макаронну засипку (“зірочки”, “алфавіт”, “вушка”) відразу засипають у кипляче молоко або суміш молока з водою, додають сіль, цукор, варять до готовності.

Подаючи на стіл, наливають суп у тарілку, кладуть шматок вершкового масла.

3.Назва страви: «Суп молочний з овочами»

Моркву, ріпу нарізують скибочками, брусочками, часточками або кубиками; картоплю — кубиками або часточками; білоголову капусту — шашками; цвітну капусту розбирають на суцвіття, стручки квасолі розрізують на 2-3 частини. Ріпу, деякі сорти білоголової капусти і цвітну капусту попередньо бланшують, щоб зникла гіркість.

У киплячу підсолену воду кладуть пасеровані моркву і ріпу, доводять до кипіння, додають картоплю, капусту і варять при слабкому кипінні до готовності. За 5-7 хв до закінчення варіння кладуть варену квасолю, вливають гаряче молоко, солять і доводять до кипіння. Суп інколи заправляють пасерованим борошном, розбавленим молоком або водою.

Подаючи на стіл, суп наливають у тарілку, кладуть шматочок вершкового масла.

4.Назва страви: «Суп молочний по-поліському»

У кипляче молоко кладуть попередньо відварену локшину, додають сіль, цукор і варять до готовності. При подачі в суп кладуть шматочок вершкового масла або маргарин.

Приготування локшини. Крохмаль, сіль, цукор, яйця добре перемішують, додають молоко і замішують тісто однорідної маси. З тіста випікають на змащених салом і розігрітих сковородах млинчики 1-2 мм завтовшки. їх нарізують на локшину і підсушують.

5.Назва страви: «Суп молочний з галушками»

З пшеничного борошна, яєць, солі, води замішують круте тісто і натирають його на тертці. Тісто можна не замішувати, а розтерти. У киплячу суміш молока і води вводять розтерте тісто, додають цукор, сіль і варять до готовності Заправляють маслом або маргарином.

1.4. Технологічні схеми приготування

Технологічна схема №1

Назва страви: «Суп молочний з крупами»

Підстава: «Збірник рецептур страв та кулінарних виробів для підприємств громадського харчування. Рецептура №259, стор.105 (наказ № 310 від 12 грудня 1980»

Технологічна схема №2

Назва страви: «Суп молочний з макаронними виробами»

Підстава: «Збірник рецептур страв та кулінарних виробів для підприємств громадського харчування. Рецептура №258, стор.105 (наказ № 310 від 12 грудня 1980»

Технологічна схема №3

Назва страви: «Суп молочний з овочами»

Підстава: «Збірник рецептур страв та кулінарних виробів для підприємств громадського харчування. Рецептура №261, стор.106 (наказ № 310 від 12 грудня 1980»

Технологічна схема №4

Назва страви: «Суп молочний по-поліському»

Підстава: «Збірник рецептур страв та кулінарних виробів для підприємств громадського харчування. Рецептура №260, стор.106 (наказ № 310 від 12 грудня 1980»

Технологічна схема №5

Назва страви: «Суп молочний з галушками»

Підстава: «Збірник рецептур страв та кулінарних виробів для підприємств громадського харчування. Рецептура №262, стор.106 (наказ № 310 від 12 грудня 1980»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили