Техніка-налаштування перед спілкуванням з учнями

Опис документу:
Коротка, але дуже потужна техніка-візуалізація допоможе вчителеві перед спілкуванням з учнями налаштуватися на позитив і конструктив, зробить педагогічну взаємодію ефективною, пронизаною світлом і любов'ю.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Техніка-налаштування перед спілкуванням з учнями

На коротку мить заплющте очі, творіть у своєму внутрішньому світі. І перш ніж Ви почнете спілкування з учнями, спочатку побачте себе людиною щасливою, радісною, відкритою, щедрою. Уявіть своїх учнів щасливими, подаруйте їм подумки щось добре, красиве, цінне; побачте, як вони беруть і радіють. Побачте їх у білому животворному світлі, яке наповнює їх душі любов’ю і вдячністю. Побачте, як вони усміхаються, дякують Вам за знання, за те, що Ви несете у їхнє життя любов і світло. Уявіть, які вони щасливі від того, що Ви є у їхньому житті.

Після такої маленької, але дуже сильної практики Ваше спілкування з учнями буде дуже ефективним, результативним і конструктивним.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!