Звучить чарівна музика, заходить Казкова Фея).
Фея – Музика звучить чарівна
Навкруги скрізь дуже дивно!
Ліс зимовий і ялинка
Зачарована в сніжинках.
Та немає тут нікого
Тож, чарувати маю змогу
Бо звуть мене – Казкова Фея
Тож у мене є ідея.
Вам скажу я одну річ
В Новорічну, гарну ніч
Відбуваються дива
Завжди казка ожива.
Плесну я в долоні – три, два, раз
Казочка - з'явись до нас!
(Звучить казкова музика, за ручки взявшись, на носочках забігають діти і сідають на стільці по обидві сторони).
Ведуча – Думала я, що це діти
Вже хотіла їм радіти
Та не впізнаю нікого
Не розумію я нічого.
Фея – Казка щойно ожила
Різні є у ній дива
І на свято Новорічне
Всіх героїв до нас кличе.
Ведуча – Бачу я – он Колобок
Рум'яний в нього бочок,
Але він причепурився
В срібний дощик нарядився.
Колобочку, розкажи
Звідки взявся – підкажи
І чому до нас прийшов
Як дорогу ти знайшов?
(Виходить Колобок, пробігає коло і зупиняється перед ялинкою).
Колобок - Я до вас так поспішав
Від Діда й Баби я тікав,
Але я через лісок
Прикотився у садок
Щоб із вами святкувати
Новорічне гарне свято!!!


















