Свято проводиться в кінці навчального року. В школі навчалися читанню та письму, математиці, дружбі , вчилися любити свою Батьківщину, вчилися допомагати один одному. За цей рік траплялися і успіхи, і невдачі. На цьому святі кожен з учнів матиме можливість показати рівень своїх знань, умінь з навчальних предметів. Зможе проявити свою майстерність, кмітливість, творчість, мислення, увагу, а батьки допомагатимуть дітям протягом усього свята. В кінці свята кожен першокласник отримає диплом про закінчення 1 класу та подарунки.















