У другу неділю травня українці відзначають день найдорожчої для кожного з нас людини – матері.Мета. Виховувати любов і шанобливе ставлення до рідної матері; розширити і поглибити знання учнів про значення матері в житті людини; вчити проявляти любов до рідних; вчити бути уважними, чуйними; закріпити правила поведінки під час урочистих подій.















