Метою першої лекції «Ми українці - ми єдині» є розширити поняття здобувачів освіти про суверенність, незалежність та єдність нашої держави, сприяти формуванню національної самосвідомості; розвивати активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави; виховувати майбутнього захисника своєї Батьківщини, любов до рідного краю.















