МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я
Виступ розпочинається із пісні «Доброго вечора ми з України» танцюють
Виходять усі учасники команди, в кінці стають у шеренгу і говорять слова
Міша: Ми активні та спортивні!
Настя: Ми молоді та креативні
Богдан: Ми сильні та хоробрі
Іра: Милі та дотепні
Діма: Наполегливі та щасливі
Юра: Ми сучасні та стильні
Наташа: Спитаєте чому?
РАЗОМ: Бо ми здорові!
Говорять виходячи на крок вперед
Міша: Наступає тут і зараз, і завжди
Час для спорту, друзі, не прогав!
Настя: Якщо нічого робити, мій друг
І байдикуєш зазвичай
